تعارف كه نداريم، بي‌عرضه‌ايم!

از حق نگذريم اوضاعمان آنقدرها هم بد نيست. اگر ماه‌نامه و هفته‌نامه روي دكه نداريم، تا دلتان بخواهد بولتن و رصدنامه داريم! به بركت خان گسترده بيت المال هر ماه از ده جا كتابچه‌هاي شكيل رصد و بررسي اخبار فرهنگي دستمان مي‌رسد. همان چيزهايي را كه قبلاً در تك و توك نشريات جبهه فرهنگي انقلاب چاپ شده است دوباره چاپ مي‌كنيم و بابتش كلي هم حق الزحمه مي‌گيريم و بعد خوشحاليم كه مادر تهاجم فرهنگي را به عزايش نشانده‌ايم!

ماجرای اخراج از صحن علنی منزل در «کشیده»

دوازدهمین شماره دوهفته نامه طنز و کاریکاتور «کشیده» منتشر شد. این شماره کشیده با کاریکاتوری از رضا عطاران و با تیتر «رضا عطاران بازیگر نجیب سینما!» بر روی جلد آن منتشر شده است . علاقه‌مندان به این نشریه طنز می‌توانند مطالبی با عناوین شیدایی در خانه سینما، پایتخت حیوانات!، دولت! بیا فالت بگیرم، قلی در فضا، بی‌ظرفیت‌ها بخوانند!، مغازه سیمان وایی!، اخراج از صحن علنی منزل!، سرکوب کولا!، عنصری به نام لیدر، همه را کاریکاتوری می‌بینم (گفت وگو با آرش فروغی)، فواید آلودگی هوا، متلک‌های آبدار و … را مطالعه کنند.

كشيده قاچاق در بازار!

پرونده ویژه این شماره کشیده با موضوع «قاچاق مواد مخدر» است. عناوینی چون: باراک کجایی که پهپادتو کشتن! /کیم، ایل، جونگ، پر! /چار تا چارتا سیخش کن! /علاالدین و غول الدین/روش‌های مهرورزانه کنترل بارزار/وژع اقتشادیم توپه! /سی ان جی بزن روشن شی! /جک و جونور قندهار/فراخوان انتخاب چهره ماندگار قاچاق کشور/گوکولیترین معتادان سینما/سوتی من! /من خرس تنهای شبم! /در سفارتش رو بذار/باغ وحشی به نام پایتخت و… این شماره کشیده را تشکیل می‌دهند.

«کشیده»ای برای بیکاران منتشر شد!

نهمين شماره دوهفته‌نامه طنز و كاريكاتور «كشيده» به عنوان ضميمه روزنامه جوان منتشر شد. اين شماره حاوي مجموعه‌اي از كاريكاتورها و مطالب طنز با موضوعات روز است. اگر مي‌خواهيد بدانيد: چرا اشتغال ربطي به وزير كار ندارد؟، كدام نماينده مجلس داماد ناخلف است؟، چه كساني از ادرار برق توليد مي‌كنند؟، ارتباط سلن‌ديون با خاوري چيست؟، رئيس «من و تو» پول‌هايش را از كجا مي‌آورد؟، پَ‌ نَ پَ چگونه ايجاد شده است؟ و از همه مهم‌تر؛ اگر بيكار هستيد! شماره نهم كشيده را همراه با پرونده ويژه «بيكاري» از دست ندهيد.

راهنمای آقازادگی بدون درد و خونریزی در «کشیده»

هشتمین شماره دوهفته نامه طنز و كاريكاتور «كشيده» منتشر شد. در اين شماره از كشيده عناويني چون: مدیریت جهان و تخم مرغ / معشوق زیر تیغ/ قصه های قلی/ مجیدی بای بای/ شباهت های بنیادین فوتبال و اعدام/ بمب خنده زیر غرش خمپاره ها/ آیین نامه تخلفات بودار/ کشیده پاتوقی برای بروبچه های شهرستانی/ راهنمای آقازادگی بدون درد و خونریزی/ آقازاده رو آقاش زاییده/ ارباب حلقه رندان/ تاپ تن با شهرام رضایی/ ماجرای یک دیکتاتوریست/ گوسفندیکاتور/ حمله به بانک خون و … را مي توانيد مشاهده كنيد.

چگونه يک اختلاس سه هزار ميلياردی انجام دهیم؟ در «کشیده»

هفتمین شماره دوهفته نامه طنز و كاريكاتور “كشيده” منتشر شد. در اين شماره از كشيده عناويني چون: كارتونيست ها و دنياي انيميشن در مقاله اي از محمد علي خلجي، قصه هاي قلي از مازيار بيژني، يادداشتي بر يكي از آثار مسعود شجاعي از عليرضا ذاكري، پرونده اي با موضوع بيداري اسلامي، ضميمه نحس گوگوريو، چگونه يك اختلاس سه هزار ميلياردي انجام دهيم؟، اندر فوايد وام يك ميليوني به نوزادها از ارژنگ حاتمي و .. را مي توانيد مشاهده كنيد.

«كشيده» جاي خالي «گل‌آقا» را پر مي‌كند

دو هفته‌نامه طنز و كاريكاتور “كشيده ” در واقع يك كار جديدي است و از زاويه متفاوت به مسائل داخلي نگاه مي‌كند. از زماني كه هفته‌نامه “گل‌آقا ” تعطيل شد تقريبا جايگزيني در فضاي مطبوعات كشور نداشته‌ايم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.