کشیدن رنگ و لعاب اسلامی بر روی هنجارهای وارداتی کارساز نیست

کسانی که دو دستی به هنجارهای کهنه و ناکارآمد چسبیده اند و گمان می کنند با تغییر و اصلاح آن ها اعتقادات و فرهنگ و نظام جامعه از دست می رود غافل از آنند که زیر سقف شکسته خوابیده اند و زود است که زیر آوار بمانند.هنجارهای جدید باید راه و روش عمل را برای تأمین منافع مشروع گروه های اجتماعی در اختیار آن ها بگذارد. در این صورت هنجارها پیروی می شود و عمومیت پیدا می کند.

گفتمان پیشرفت و عدالت را پیگیری می‌کنم

گروهی از استادان و فضلای محترم دانشگاه و حوزه و اهالی کسب و کار و دانشجویان عزیز تقاضا کرده‌اند گفتمان یاد شده را به عنوان یک جریان فکری و اجتماعی در قالب‌های مناسب قانونی تداوم بخشند؛ این پیشنهاد را قابل تأمل می دانم و به عنوان یک عضو کوچک ان‌شاء‌الله در خدمت آنان خواهم بود.

واکنش واعظ‌‌زاده به احراز نشدن صلاحیتش

یک کاندیدای احراز صلاحیت نشده ریاست جمهوری اعلام کرد که در عین اعتراض به تصمیم شورای نگهبان ، به این تصمیم تمکین می‌کنم.

صادق واعظ‌ زاده هم انصراف داد

دکتر صادق واعظ زاده از حضور در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

واعظ زاده اولین نفر ثبت نام کرد

صادق واعظ زاده با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

واعظ‌‌ زاده: عدالت با شعار و فریاد پیاده نمی‌شود

دانشگاه چه زمانی می‌خواهد تجربه تولید علم و تولید فناوری را وارد عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی کند، بحث‌های زیادی طی دو سه سال اخیر در این حوزه توسط دانشگاه‌ها مطرح شده است، ولی هنوز به اراده عمومی مبدل نشده است تا آثار علمی آن در جامعه قابل مشاهده باشد.

واعظ‌زاده: اينترنت لاک‌پشتی جواب نمی‌دهد

یک کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با بیان اینکه جامعه جوان ایران، افکار و خواست‌های جدیدی دارد که با بیست سال قبل بسیار متفاوت است، اظهار داشت: دولت و دستگاه‌های اجرایی تا حد زیادی از این خواست‌ها عقب افتاده‌اند و خلاقیت و بلند پروازی جوانان در نظام اداریِ خفه کننده گرفتار شده است.

گزارش مشروح همایش اعلام کاندیداتوری دکتر واعظ زاده

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس نبوی در این همایش با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نباید از دایره گفتمان اصیل انقلاب اسلامی خارج شوند، اظهار داشت: دکتر واعظ زاده توانسته است فارغ از همه منازعات سیاسی، نیروی محرکه نخبگان کشور را فعال کرده و در دانشگاه ها تحول ایجاد کند.

واعظ‌‌ زاده: ایران نیازمند انقلاب اداری است

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با تأکید بر اینکه پل بین دانشگاه و دولت شکسته است و از نیروگاه ایده و فکر دانشگاه چیزی به سوی مراجع تصمیم‌‌گیری کشور سرازیر نمی‌شود، انقلاب اداری در ایران را ضروری دانست و گفت: سیستم اداری ما بازمانده از دوره رضاشاهی است.

واعظ‌زاده رسماً اعلام کاندیداتوری کرد

رئیس مرکز الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.