ماندلا رهبرانقلاب را «رهبر من» خطاب می‌کرد

مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: در سفر ماندلا به جمهوری‌ اسلامی ایران، او به دیدار مقام معظم رهبری آمد و نکته مهم و جالب توجه در این ملاقات این بود که بارها در طول مذاکره، ایشان را با عنوان «رهبر من» خطاب می‌کرد.

تدریس کتاب «بیداری اسلامی» در مدارس

کتاب بیداری اسلام در مقطع سوم دبیرستان تدریس می‌شود.

ولایتی: شعارم دولت اخلاق‌محور است

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گوید: با آموخته‌ای که دارم می‌دانم که چگونه با قضیه هسته‌ای و روابط خارجی باید کار کرد.

امضای تعهدنامه اخلاقی انتخابات توسط ولایتی

علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف برای پیشرفت ضمن امضای تعهدنامه اخلاقی انتخابات گفت: این نامه باید سرلوحه کار همه مسئولین قرار گیرد.

احمدی‌نژاد: از دکتر ولایتی حمایت می‌کنم

داوود احمدی‌نژاد در حاشیه مراسم سخنرانی ولایتی در مسجد انصار الحسین (ع) گفت: حضور من در مراسم سخنرانی ولایتی به معنای حمایت از وی است.

ولایتی: یک دولت قوی تشکیل می‎دهم

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری یازدهم گفت: بنده تا آخر هستم، محکم هم ایستاده‎ام و با حمایت مردم می‎توانیم یک دولت قوی تشکیل دهیم.

خبر حضور نصرالله در تهران صحت نداشت

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت:‌ خبر حضور سیدحسن نصرالله از سوی دبیرخانه بیداری اسلامی صادر نشد و این گفته حقیقت ندارد.

تازه‌ترین کتاب ولایتی به سیدابوالحسن اصفهانی اختصاص یافت

مجموعه کتاب‌های آفرینندگان فرهنگ و تمدن اسلام و بوم ایران با جدیدترین جلد خود درباره سیدابوالحسن اصفهانی کامل‌تر می‌شود و علاقه مندان می‌توانند جلد ۶۸ این مجموعه کتاب‌ها را در نمایشگاه کتاب تهیه کنند.

ولایتی: حدادعادل قرار نیست برود/ لاریجانی هم نه

شایعه خروج حداد عادل از ائتلاف سه گانه و پیوستن لاریجانی به این ائتلاف موضوع سئوال یکی دیگر از خبرنگاران بود که ولایتی در پاسخ تصریح کرد: تا جایی که اطلاع دارم آقای حداد قرار نیست از ائتلاف خارج شود. آقای لاریجانی نیز چیزی نفرموده اند و اظهار میلی نکرده اند.

دکتر ولایتی از مذاکره با آمریکا می‌گوید

آمریکا، آمریکاست و ما در طی ۳۴ سالی که از انقلاب می‌گذرد انواع رؤسای جمهور آمریکا چه دموکرات و چه جمهوری‌خواه را آزموده‌ایم. ما احتیاجی به محبت آن‌ها نداریم…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.