همایش «صدور فرهنگی انقلاب اسلامی» در لانه جاسوسی

در این همایش که به همت دفتر مطالعات جبهه فکری انقلاب برگزار می شود، «دکتر حسن عباسی»، «نادر طالب زاده»، «دکتر فروز رجایی فر»، «حجت الاسلام رهدار»، «دکتر فؤاد ایزدی»، «دکتر کچوئیان»، «حاج حسین یکتا»، «دکتر صادق الحسینی»، «آیت الله کعبی»، «استاد میرزایی»، «دکتر صفاتاج» و «دکتر کرمی» به سخنرانی خواهند پرداخت.

صبح دوکوهه: حقیقت پایان جنگ چیست؟

سومین شماره مجله صبح دوکوهه ماهنامه تخصصی جنگ و انقلاب منتشر شد دکتر حسین کچویان عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفتگویی اختصاصی در مورد انقلاب اسلامی با این نشریه بیان کرده است انقلاب اسلامی ایران، ناقض نظریه های جهانی شدن بوده است

تحلیلی جامعه شناختی از حضور مردم در 22 بهمن

پيدايي يك چنين وضعيتي پديده‌اي بي‌مانند در عمر نظام هاي سياسي و انقلاب است. همانگونه كه هيچ انقلابي از انقلابات عصر جديد پس از انقلاب فرانسه به اين ظرفيت، امكان و جرات نداشته كه سرنوشت خويش را به راي مردم و انتخاب آنها متكي كند، هيچ يك از آنها و يا حتي حكومت هاي تثبيت شده نيز در خود جسارت و امكان پذيرش اين مخاطره عظيم را نداشته كه هر ساله و در نتيجه سرنوشت خود را به پديده حضور مردمي كه در بيست و دوم بهمن ما شاهد آنيم، مشروط كند. اما اين تنها بخشي از مشكل است .

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.