فیلم: حاشیه دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

به گزارش تریبون مستضعفین دوربین باشگاه خبرنگاران جوان دیدار دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب را به شکلی متفاوت گزارش کرده است. [jwplayer mediaid=”224513″] دانلود

سخنان نماینده جنبش عدالتخواه در محضر رهبر انقلاب

یکی از مسائلی که در این زمینه وجود دارد، ورود مجموعه های نظامی در سیاست، اقتصاد و فرهنگ است. سوال اینجاست که به نظر رهبر معظم انقلاب حدومرز ورود نیروهای نظامی در عرصه های گوناگون تا کجاست؟

آیت الله خامنه ای

آرمانگرایی بدون دیدن واقعیات، به خیالپردازی و توهم منجر خواهد شد

فعال دانشجویی آرمانخواه كه واقعیات را هم می بیند، در هیچ شرایطی، چه هنگام پیروزیهای شیرین و چه هنگام هزیمت های تلخ، دچار احساس انفعال و یأس و بن بست نمی شود زیرا در آرمانخواهی صحیح و واقع بینانه، بن بست وجود ندارد.

امیریان: ترکش‌های میزگرد جنجالی کماکان دامن‌گیرمان است

در پایان من اصرار دارم و تاکید می‌کنم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مجموعه‌هایی که اسمی از آن‌ها برده شده برای باز شدن نگاه و رفتار درست با تشکل‌های دانشجویی، رهبر انقلاب را الگوی مدیریتی خود قرار دهند و سعه‌صدر ایشان را در ارتباط با تمام سلیقه‌ها و نگاه‌ها بیاموزند.

محمدیان: دخالتی در انتخاب نمایندگان دیدار رهبری با دانشجویان نداریم

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به انتقادات مطرح شده از سوی فعالان دانشجویی درباره حاشیه‌های دیدار با رهبری در گفتگو با تریبون مستضعفین گفت: نهاد هیچ دخالتی در انتخاب نمایندگان دانشجویی ندارد و درباره‌ی سئوالاتی که در دیدار مطرح می‌شود اعمال نظر نمی‌کند.

پیشرفت بی‌عدالت، پس‌رفت است

گفتمان پیشرفت هم در بعد نظر و مفهوم‌شناسی و هم در بعد عمل، می‌تواند دچار کژتابی و سوءاستفاده‌هایی شود. از این رو در حالی که این گفتمان از نیازهای اصلی دههٔ چهارم از حیات انقلاب است، اگر به شیوهٔ مرسوم در دههٔ ۷۰ به غلط تبدیل به توسعهٔ تک ساحتی شود، می‌تواند به ضد خود تبدیل گردد و سبب فربه شدن جمعیت اشراف و خرد شدن استخوان‌های مستضعفین زیر چرخدنده‌های صنعت شود.

مطالبات رهبری و تشكيل «مجمع هماهنگ‌ كننده تشكل‌ های دانشجويی»

اتحاديه‌هاي بزرگ دانشجويي با انتشار بيانيه ضمن تقدير از ديدار با رهبر معظم انقلاب با دانشجويان اعلام كردند كه طبق نظر رهبري مجمع هماهنگ‌كننده تشكل‌هاي دانشجويي با محوريت پيگيري مطالبات ايشان تشكيل مي‌شود.

روایتی از دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

انتظارمان زیاد طولانی نشد. آقا آمدند و حضار همه برخاستند و یک پارچه و محکم شروع به شعار دادن کردند. در این حین ایشان نشسته بودند و با لبخند نگاه می‌کردند. شعری را هم جماعت یک‌دست شروع به خواندن کردند و پنج دقیقه‌ای طول کشید.

صميميت آب، آيينه و آفتاب

در دیدارهای رهبر معظم انقلاب با تشکل های دانشجویی به دلیل محتوا و فضای صمیمی جلسه همواره با حاشیه های جالبی همراه است. دیدار امسال دانشجویان با رهبر معظم انقلاب هم حاشیه های خواندنی بسیار داشت.

متن سخنان نمايندگان تشكل‌های دانشجويی در ديدار با رهبر انقلاب

در دیدار صمیمانه و پرشور هزاران نفر از دانشجویان دانشگاهها با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که 3 ساعت به طول انجامید 12 نفر از نمایندگان گروهها و تشكلهای مختلف دانشجویی، دیدگاههای خود را با حضرت آیت الله خامنه ای درمیان گذاشتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.