جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

چه‌نکاتی را با رهبر انقلاب درمیان می‌گذارید

«اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهم‌ترین نکاتی که با ایشان در میان می‌گذاشتید چه بود؟»

امیریان: بستن باب نقد و آسیب‌شناسی خواست بی‌بی‌سی است

از برخی رسانه های داخلی انتظار نمی رود که از یک خبر که با غرض ورزی در این رسانه با تقطیع و تحریف منتشر می شود به سرعت متاثر شوند و بعضا با دستپاچگی دست به حمله غیر منصفانه به تشکل های دانشجویی و تکذیب و زیر سوال بردن رسانه هایی زنند که این امکان را برای ایجاد یک فضای آزاد اندیشی فراهم می کنند.

آنچه که ضدانقلاب از جنبش دانشجویی نمی‌خواهد ببیند

پروپاگاندای رسانه‌ای ضدانقلاب که متأسفانه به عکس‌العمل نسنجیده‌ی برخی رسانه‌های داخلی منجر شد در حالی رخ داد که در مشروح میزگرد دانشجویی تریبون مستضعفین که با حضور نماینده‌های دفتر تحکیم وحدت و جامعه اسلامی دانشجویان که در دیدار با رهبر انقلاب پشت تریبون رفتند برگزار شد، نکات مثبت بسیاری از این جلسه‌ی سازنده و نوع تعامل رهبری با دانشجویان گفته شده بود.

امیریان: نقدهای من در میزگرد رسانه عدالت‌خواهِ مستقل به بی‌بی‌سی ربطی ندارد

اینکه دفتر تحکیم وحدت یا یک رسانه عدالت خواه مستقل که هر دو بر مدار «خط امام» و «اسلام ناب محمدی(ص)» ایستاده اند، انتقادات صریح و شفافی را بر برخی مصلحت سنجی های کاذب در سطوح مختلف نظام وارد دانسته و بی هیچ ترسی بیان می دارند، به بیگانگان هیچ ربطی ندارد.

توهین‌های مشرق به نمایندگان جنبش دانشجویی

یک سایت خبری تریبون مستضعفین و نمایندگان بزرگ‌ترین اتحادیه‌های دانشجویی را تلویحا فاقد صلاحیت آسیب‌شناسی دیدار رهبری با دانشجویان دانست و نوشت: «یک سایت خبری و زیرمجموعه‌های آن در چه سطحی از کارشناسی و صلاحیت قرار دارند که اقدام به برگزاری میزگردی کارگاه‌مآبانه برای نقد بالاترین سطح تعاملی رهبریت نظام با بدنه جنبش دانشجویی می‌کنند؟»

جنبش دانشجویی به معنای واقعی کلمه

تا زمانی‌که تشکل‌ها و اتحادیه های دانشجویی به خاستگاه اصلی خود یعنی دانشگاه و مطالبات واقعی و به‌حق دانشجویان و مردم رجوع نکنند، نمی‌توانند به مهم‌ترین نقش خود یعنی پل ارتباطی صادق بین ملت و حکومت عمل نمایند.

دیدار با رهبری و فتح بابی که باید رخ دهد

اتفاقی که با آن در دیدار ها مواجه هستیم مجموعه ای از مطالبات روی زمین مانده گاها متعلق به ده سال ‍پیش است با ادبیاتی اینچنینی که مثلا «صدبار گفتم آزاداندیشی چرا نشد» و بعد هم اصلا معلوم نمی شود بالاخره مقصر کی بوده و کجاست و بعد از این آیا آن کارمی شود یا دوباره نه؟ در رابطه با مفاسد اقتصادی و پیام هشت ماده ای و بسیاری دیگر از این قبیل نیز همچنین!

رهبری: انقلاب بدون انحراف پیش می‌رود / نمی‌توان به صرف اتهام افشاگری کرد

رهبر انقلاب اسلامی با تشریح روند انحرافات انقلاب‌های جهان، به تبیین مفهوم ثبات و استقرار انقلاب اسلامی پرداختند و تأكید كردند: انقلاب عظیم ملت ایران با اهداف مشخصی بوجود آمد و به عنوان یك استثناء در تاریخ، همچنان همان اهداف و ارزش‌ها را بدون انحراف پیگیری می‌كند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.