نظر رهبر انقلاب درباره خریدن سوغاتی در حج

رهبر انقلاب اسلامی حجاج را به پرهیز از رفتارهای سبک توصیه و خاطرنشان کردند: یکی از این رفتارهای سبک، عطش بازارگردی است که علاوه بر اینکه ارز کشور را برای خرید کالاهای بی‌کیفیت به هدر می‌دهد، فرصت ارزشمند عبادت و بهره‌مندی معنوی در ایام حج را نیز از بین می‌برد.

دیدگاه رهبرانقلاب درباره «شبیه‌سازی انسان»

رئیس پژوهشگاه رویان دیدگاه مقام معظم رهبری درباره شبیه‌سازی انسان را تشریح کرد.

روایت لاریجانی از نظر رهبری در مورد کاندیداها

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت که علی لاریجانی نظر مقام معظم رهبری در مورد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری را از قول ایشان مطرح کرد.

بایدها و نبایدهای «رقابت انتخاباتی» از دیدگاه رهبرانقلاب

آنچه می‌خوانید گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره اصول رقابت سیاسی در انتخابات است که در دو محور بایدها و نبایدها دسته‌بندی و ارائه شده است.

نظر رهبرانقلاب درباره «خلیج عربی»

گاهى اوقات تاریخ و جغرافیا را مى‌نویسند، اما نکته‌یى در آن هست که ما نسبت به آن حساسیم. حالا این از جهت ملّیش بود که البته الان خلیج فارسى و عربى براى ما فقط ملى هم نیست؛ سیاسى و اعتقادى هم است.

نظر رهبر انقلاب درباره جایگاه آیت‌الله خوشوقت

آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه رهبری فرمودند در طوفان‌ها نمی‌توانید خود را حفظ کنید و باید به کسی و یا جایی وصل باشید، گفت: رهبر معظم انقلاب همچنین گفتند در طوفان ها خود را به آیت‌الله خوشوقت وصل کنید.

برداشت اجتماعی رهبر انقلاب از وضعیت کنونی

یک فعال سیاسی با تأکید بر اینکه برداشت اجتماعی رهبر انقلاب از وضعیت کنونی، فضای جنگ احزاب است، گفت: «طبق این برداشت رهبر معظم انقلاب گفتمان ما را بر این اساس ساماندهی می‌کنند که پیشرفت ما در گرو مقاومت و تدبیر است.»