مطالبه گری جواب می دهد…

پس از ورود مستقیم امام جمعه لواسان، ورود فعالان انقلابی و رسانه ای شدن موضوع حالا مساله به صداوسیما و واکنش دیوان_عدالت_اداری به نامه جنبش_عدالتخواه_دانشجویی در خصوص ساخت ساز های غیر مجاز در لواسان و دیگر شهرها رسیده است.

صوت/ امام جمعه لواسان: این‌کاری که دیوان عدالت اداری با تبدیل حکم تخریب تخلفات به حکم جریمه دارد می‌کند خلاف عقل و عدالت و همه چیز است

من دعوت می‌کنم از قضات دیوان عدالت اداری که به خرج من بیایند اینجا مهمان من شوند ببینند چه فاجعه ای دارد در لواسان رخ می‌دهد.

ایران قربانی تروریسم است نه حامی آن

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: شهادت بیش از 17 هزار نفر از شهروندان جمهوری اسلامی ایران توسط گروه‌های مختلف تروریستی حاکی از آن است که ایران اسلامی قربانی تروریسم است نه حامی آن.

منتظری: مردم منطق ترور را نمی‌پذیرند

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: هیچ‌گاه ترور نمی‌تواند منطقی داشته باشد که عامه مردم آن را بپذیرند.

طبقه هفتم علاالدین باید تخریب شود

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری از تایید حکم تخریب طبقه هفتم پاساژ علا الدین خبر داد.

تا یک ماه آینده حکم علاالدین قطعی می‌شود

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به این مطلب که تا یک ماه آینده حکم ساختمان علاالدین قطعی خواهد شد گفت: بخشی از مشکلات مربوط به این ساختمان ناشی از قصور شهرداری بوده است و خود شهرداری هم نسبت به بخشی از تقصیرات خود اذعان دارد.

حکمرانی علاء الدین تا کجا؟

رای تخریب از کمیسیون ماده ۱۰۰ و دیوان عدالت اداری دارد. شهرداری تیشه ای برداشت تا ریشه تخلفاتش را بزند ولی نیم بند کار انجام شد و معلوم نیست علت تعلل مسئولان برای تخریب طبقه ۷ غول چراغ جادو چیست؟

انقلاب اسلامی بستر ظهور مجدد اسلام شد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: جمهوری انقلاب اسلامی سرآغاز یک تحول عظیم در ایران و همچنین بستر ظهور و تبلور اسلام شد.

سرانجام 3 پرونده مهم قضایی

رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری آخرین وضعیت سه پرونده اعتراض کارگران به مصوبه افزایش دستمزد، شکایت فرمانداری از شورای شهر درباره افزایش کرایه ها و انتزاع دانشگاه علوم پزشکی ایران را تشریح کرد.

منتظری: آقای جهانگیری هیئت دولت نیست

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: بنده به عنوان رئیس دیوان عدالت اداری نسبت به لغو ۲ مصوبه دولت دهم از سوی معاون اول رئیس‌جمهور تذکر داده‌ام و اگر فرآیند اصلاح نشود دیوان عدالت ورود خواهد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.