عکس نوشت/ دیکتاتور را بشناسید؛ برگی از خاطرات صدر الاشراف

در اتوبوس زن با حجاب را راه نمی دادند… بعضی از مأمورین زن هایی که پارچه روی سر انداخته بودند اگر چه چادر معمولی نبود از سره آنها کشیده و پاره پاره می کردند و اگر زن فرار می کرد او را تا توی خانه اش تعقیب می کردند و به این هم اکتفا نکرده اتاق زن ها و صندوق لباس آنها را تفتیش کرده،من این حرکات وحشیانه ی مأمورین پست فطرت را در ولایات زیاد شنیده بودم

حجاب همسر دیکتاتور، قبل و بعد از انقلاب

به دنبال انقلاب مردم تونس، زین العابدین بن علی رئیس جمهور وقت تونس به همراه همسرش لیلی طرابلسی در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۱ با فرار از تونس، به عربستان سعودی پناهنده شدند.

اخبار ضدو نقیض از مرگ دیکتاتور یمن

در پی بالا گرفتن شایعات درباره مرگ رئیس جمهوری سابق یمن معاون وی با تکذیب این خبر تایید کرد که وضعیت جسمانی علی عبدالله صالح مطلوب نیست.

پسر دیکتاتور برکنار شد

رئیس‌جمهور یمن سرانجام با حمایت ریاض و چراغ سبز واشنگتن، توانست از شر پسر دیکتاتور و فرمانده تیپ یک زرهی ارتش رهایی یابد و هر دو را از ارتش دور کند.

دیکتاتورها، جهان را چگونه می‌بینند؟

یک عصب‌شناس آلمانی مدعی شده که توانسته منطقه مغزی که شیطان ذهنی قاتلان، متجاوزان و سارقین در آن فعالیت داشته را شناسایی کند.

دیکتاتور می‌خواهد برای خودش ایمیل بسازد!

۸۰ سال پس از به قدرت رسیدن آدولف هیتلر در آلمان، رمانی که به تصویر بازگشت او به دنیای مدرن و برلین امروز پرداخته، موفق شد نبض بازار کتاب آلمان را به دست بگیرد و به کتاب پرفروش این کشور بدل شود.

پسر دیکتاتور کمک رئیس‌جمهور می‌آید

رئیس جمهور انتصابی یمن در پی تمرد فرمانده تیپ یک زرهی ارتش و از بیم بحرانی شدن اوضاع امنیتی کشور، دست به دامن پسر ارشد دیکتاتور مخلوع شد.

عکس:سفیر مقتول لیبی بر سر جنازهء قذافی

عکس زیر سفیر مقتول آمریکا در لیبی بر سر جنازه قذافی، دیکتاتور سابق لیبی را نشان می‌دهد.

دیکتاتورهایی که به غرب باج می‌دهند

از بحرین تا عربستان و امارات را دوستانی تشکیل می‌دهند که شریک استراتژیک امریکا هستند و البته دیکتاتورهای نه چندان کوچک منطقه.

راز حمايت عربستان از ديکتاتور يمن

رييس سازمان حقوق بشر هود در يمن، بذل و بخشش عبدالله صالح به عربستان سعودي و واگذاري بخش هاي گسترده اي از خاک اين کشور به رياض را راز حمايت همه جانبه اين کشور از ديکتاتور يمن عنوان کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.