کلیپ/ در نقد مدعای دیکتاتوری و ایجاد انسداد توسط رهبرانقلاب

دکتر میثم ظهوریان از تبارشناسی جریانات مدعی فروپاشی می گوید.

عدالتخواهان در برابر انقلابی نماها

در شرایطی که به واسطه شرایط اجتماعی کشور ، مساله عدالت و عدالتخواهی در میان جریانات مختلف سیاسی و اجتماعی عمومیت یافته که این امر جای خرسندی دارد و از طرفی بعضی جریانات به نام عدالتخواهی دُکّان بازکرده اند و موجبات تحریف و تقلیل این گفتمان اصیل شده اند، اینک نیاز است ضمن گفتگو و نقد درون گفتمانی به آسیب ها و انحرافات توجه جدی کرد و نگذاشت پرچم عدالتخواهی به پای منافع جریانات قدرت طلب سیاسی یا اندیشه های التقاطی انقلابی نماها ذبح شود.

احزاب ترکیه سخنان اردوغان را محکوم کردند

مقامات احزاب سیاسی مختلف در ترکیه، سخنان اخیر رئیس‌جمهور این کشور را بیانگر زمینه‌سازی او برای دیکتاتوری دانستند.

ملت ما در دفاع مقدس به گزینه نظامی دشمن تودهنی زد

کسانی که امروز مدعی آزادی هستند سخت‌ترین اقدامات را علیه آزادی ملت ما انجام دادند و آیا اگر ملتی بخواهد تحقیق علمی انجام دهد دولت‌های استکباری باید اینگونه به مقابله با آزادی آن ملت برخیزند؟

سفر اشتون به مصر «شوم» بود

اشتون با تمجید از نامزدی سیسی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مصر از نقشه‌ی راهی که ارتش پس از سرنگونی محمد مرسی، نخستین رییس جمهور منتخب این کشور، در جولای ۲۰۱۳ به اجرا گذاشت نیز حمایت کرد.

حسنی مبارک: السیسی بهترین گزینه است

حسنی مبارک تاکید کرد که وزیر دفاع مستعفی مصر بهترین گزینه در شرایط کنونی برای رهبری این کشور است.

حکم بازداشت دو کودک بحرینی تمدید شد

ده ها کودک بحرینی به بهانه های سیاسی و مخالفت با رژیم آل خلیفه با مجازات زندان مواجهند.

تصمیم آل‌خلیفه برای تبدیل مسجد به پارک

رژیم حاکم، این مسجد را که 70 سال قدمت دارد، در تاریخ 19 آوریل 2011 به صورت غیرقانونی تخریب کرد. گزارش کمیته حقیقت یاب بحرین به ریاست شریف بسیونی، این اقدام رژیم را به مثابه مجازات دسته جمعی یک طایفه خاص قلمداد کرد.

به «پلمپ تأسیسات هسته‌ای» افتخار می‌کنید؟

به سادگی می‌شود شعار داد ولی مردم تحلیل‌گران خوبی هستند. کسی که صندوق رأی را قبول ندارد ادعای اصلاح‌طلبی دارد. شما درس محافظه کاری به ما می‌دهید؟ رهبری بارها گفته‌اند که راه‌حل مسائل را نباید در بیرون از کشور دید. مرحوم شریعتی همیشه می‌گفتند که ما امضای هیچ روحانی‌ای را پای یک قرارداد استعماری ندیدیم.

پناهیان: هدف فتنه‌گران قانون اساسی بود

استبداد حزبی از استبداد دیکتاتوری خطرناک‌تر است چرا که در استبداد حزبی مردم درست متوجه نمی‌شوند که دقیقاً با چه کسانی روبرو هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.