دیکتاتور فراری یمن آفتابی شد + عکس

دیکتاتور فراری یمن در حالی که آثار سوختگی با وجود چندین عمل جراحی پلاستیک، بر چهره وی مشهود بود، پس از مدتها در برابر دوربینها ظاهر شد و مردم کشورش را به نداشتن درک درست از دموکراسی متهم کرد.

رئيس موساد: عبدالله صالح مرده است

شبکه فرانس 24 و به نقل از رئیس دستگاه اطلاعات خارجی اسرائیل موساد تامیر پردو اعلام کرد که منابع موساد تاکید کرده اند که رئیس جمهور یمن به سبب جراحات شدید مرده است واحتمالا عربستان خبر مرگش را امروز اعلام می کند.

حمله خمپاره‌ای به «عبدالله صالح» كار ايران بود!

سایت صهیونیستی “دبکا” که به انتشار مطالب نظامی – امنیتی مشهور است در گزارشی مدعی شد که مقامات یمنی سعی می کنند ایران را در حوادث اخیر این کشور، متهم کنند.

سفر مشکوک فرمانده ارشد يمنی به عربستان

علي محسن الاحمر، ژنرال جدا شده از حزب رئيس‌جمهور فراري يمن، امروز براي آنچه اطلاع از وضعيت سلامت صالح عنوان شده، به عربستان سعودي سفر كرد.

سومين ديكتاتور عرب با فرار به عربستان سقوط كرد

جوانان انقلابي يمن كه ماهها است با برپايي تظاهرات هاي مسالمت آميز خواستار سرنگوني رژيم حاكم هستند، با فرار «علي عبدالله صالح» به رياض به بهانه درمان به خيابانها آمدند و پيروزي انقلاب يمن را اعلام كردند.

حق خواهی زنان در یمن

زنان یمنی در اعتراض به ضایع شدن حقوق خود در حکومت علی عبدالله صالح از او خواستند تا هر چه زودتر از قدرت کناره گیری کند. زنان یمنی که تصمیم گرفته اند مشارکت فعالی در انقلاب یمن برای بیرون راندن رییس جمهوری دیکتاتور خود از این کشور داشته باشند در شهرهای صنعا و دیگر شهر های یمن گرد هم آمدند و شعارهایی ر ا علیه علی عبدالله صالح سر دادند.زنان با بیان اینکه می خواهند نقش مذهبی فعالی در اعتراض های مردمی یمن داشته باشند با دادن اولتیماتوم به رییس جمهوری یمن از او خواستند تا هرچه زودتر کشور را ترک کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.