پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مجانی بده بره

از خصوصی سازی رسیدیم به خاص سازی و حالا با شیخ حسن رسیدیم به مجانی بده بره

دولت قوم و خویشی روحانی

اقوام رئیس‌جمهور در این سال‌ها به چه مشاغلی رسیده‌اند؟

رئیس جمهور به اندونزی می رود

آقای روحانی، رئیس جمهور، روز سه شنبه برای شرکت در نشست سران آسیا – آفریقا به اندونزی سفر می کند.

حکم مرسی روز سه شنبه صادر می‌شود

دادگاه مصر روز سه‌شنبه اولین حکم رئیس‌جمهور برکنار شده این کشور را صادر خواهد کرد و این احتمال وجود دارد که این حکم تا اعدام برسد.

چرا شورای‌عالی فضای مجازی پا نمی‌گیرد؟

بر اساس حکم تأسیس شورا از سوی رهبر معظم انقلاب، شورای‌عالی فضای مجازی قرار بود «نقطه‌ کانونی متمرکزی برای سیاستگذاری، تصمیم گیری و هماهنگی در فضای مجازی کشور» باشد. نقطه‌ای که جایگاهش را ورای دستگاه‌های اجرایی می‌بیند و تنها برای هماهنگی و تسهیل امور، بر اقدامات دستگاه‌های اجرایی نظارت می‌کند.

دولت در سیاست داخلی منفعل است

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی معتقد است که دولت در سیاست داخلی منفعل عمل کرده و سیاست خارجی تمام برنامه های دولت را تحت الشعاع قرار داده است.

عوامل اسیدپاشی اصفهان شناسایی نشده‌اند

سخنگوی وزیر کشور درباره صدور مجوز برای حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت ایران گفت: اعضای کمیسیون ماده ۱۰ احزاب ملاحظاتی را درباره استعلام مربوط به این حزب دارند که قرار شد استعلامات تکمیل شود.

در دیدارهای هاشمی با روسای قوا چه گذشت؟

وزیربهداشت به همراه معاونانش با رئیس قوه قضائیه،رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد و ضمن تبریک سال نو ابراز امیدواری کرد در سال همدلی دولت و ملت با همراهی دلسوزان نظام بتوان شاهد ارتقای سلامت در جامعه بود.

خواسته ملت لغو یکجا و یک‌مرحله‌ای تحریم‌هاست

تشکل‌های بسیجی ۸ دانشگاه بزرگ کشور اعلام کردند مهم‌ترین خواسته ملت ما در قبال توافق در مذاکرات این است که همه تحریم‌ها یک‌جا و در یک مرحله لغو شوند.

نامه سیاسی روحانی به رهبر انقلاب

رئیس‌جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی از عنایت ویژه معظم‌له به دولت و دعوت مردم به حمایت از خدمتگزاران ملت، تقدیر و تشکر کرد و همه مردم و مسئولان را به توجه کافی و رعایت کامل رهنمودهای رهبری بزرگوار دعوت نمود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.