اوباما: هر جا داعش برود ما هم می‌رویم

اظهارات اوباما در حالی مطرح شده که نیروهای محلی و رسانه‌های مختلف از کمک هوایی آمریکا به داعش در یکسال اخیر خبر داده اند. ارتش آمریکا در واکنش به این خبرها گفته است این تجهیزات نظامی و مواد غذایی به اشتباه به جای مردم عراق بر سر داعش فرود می آیند!

طرف ما در مذاکرات، سنا و مجلس آمریکا نیست

رئیس جمهور با بیان اینکه “طرف ما در مذاکرات، سنای و مجلس نمایندگان آمریکا نیست، بلکه ‌مجموعه ۱+۵ است” تاکید کرد: باید پایان این مذاکرات که از زمان امضای توافق آغاز می‌شود، اعلام لغو تحریم‌های ظالمانه اقتصادی علیه ملت ایران باشد.

پیشنهاد اسرائیل برای توافق هسته‌ای با ایران

رژیم صهیونیستی که از توافق اخیر هسته ای تهران و واشنگتن ناراضی است، امروز دوشنبه فهرستی از الزامات خاص را که خواسته است در صورت هر گونه توافق نهایی با ایران لحاظ شود، اعلام کرده است.

اوباما:از نامه به رهبر ایران خجالت زده‌ام

جنجال نامه بی‌سابقه 47 سناتور آمریکایی همچنان ادامه دارد؛ نامه‌ای که سناتورهای جمهوری‌خواه در آن به رهبران ایران هشدار دادند که هر توافقی با باراک اوباما امضا کنند، فقط تا پایان دوره ریاست جمهوری او دوام خواهد داشت.

اوباما وضعیت اضطراری ایران را تمدید کرد

رئیس جمهور آمریکا با ارسال نامه ای به رئیس مجلس نمایندگان وضعیت اضطراری درباره ایران را یک بار دیگر تمدید کرد.

عیدی هسته‌ای اوباما پیشکش خودش

کارشناسان با اشاره به اظهارات اخیر اوباما در قبال برنامه هسته‌ای ایران، بر این عقیده‌اند که انتظار از توافق و صداقت غرب در موعد مقرر با تردید بیشتری روبرو شده است.

اوباما:ایران توانمندی سایبری خوبی دارد

رئیس‌جمهور آمریکا با اذعان به توانمندی‌های سایبری روسیه، چین و ایران می‌گوید واشنگتن برای مقابله با حملات سایبری این کشورها با آنها گفت‌وگوی دائمی دارد

اوباما:هر گونه تحریم علیه ایران را وتو می‌کنم

رئیس‌جمهور آمریکا در ششمین سخنرانی سالانه خود در کنگره هشدار داد که هرگونه تحریم‌های جدید علیه ایران را در حالیکه مذاکرات هسته‌ای در جریان است، وتو خواهد کرد.

لایحه تشدید تحریم‌های ایران را پیش می‌بریم

ساعاتی پس از آن که رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر بر مخالفت با تصویب تحریم‌های تازه علیه ایران تأکید کرد، عضو دموکرات سنا بار دیگر تصریح کرد که طرح افزایش تحریم‌های ایران را پیش می‌برد.

بدبینی رهبر ایران به آمریکا بی‌دلیل نیست

روزنامه نیویورک‌تایمز در سرمقاله روز یکشنبه خود که به موضوع مذاکرات هسته‌ای با ایران اختصاص داده شده، به اختیارات محدود رئیس‌جمهور آمریکا و تلاش کنگره برای تشدید تحریم‌های ایران اشاره کرده و نوشته است بدبینی رهبر ایران به آمریکا در مورد لغو تحریم‌ها، بی‌دلیل نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.