وظیفه اصلاح «بيكاری و كم آبی» با کیست؟

یکشنبه این هفته، ریاست محترم جمهور در جلسه بزرگداشت همسر مکرمه امام خميني ( ره)، در خلال بحث خود صحبتی را هم درباره امر به معروف و نهی از منکر انجام داد. صحبتی که به نظر می رسد بیش از آنکه تلاشی برای اهمیت دادن و بزرگ کردن این فریضه مهم الهی باشد، مانوری بود تبلیغاتی برای موج سواری بر روی خواسته ها و عقاید طیفی از هواداران وی، آن هم بدون توجه به تاثیرات این سخن و توجه به میزان درستی آن.

چرا کاردار عربستان را اخراج نمی‌کنید؟

نماینده مردم تهران در مجلس طی یادداشتی اعلام کرد «امروز طی نامه‌ای به رئیس جمهور که تعدادی از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند، خواستار ارائه گزارش اقدامات انجام شده در رابطه با تجاوز پلیس ملعون عربستان به دو نوجوان ایرانی شدیم.»

اردوغان در خصوص قیمت گاز مذاکره می‌کند

وزیر انرژی ترکیه تاکید کرد که در جریان سفر اردوغان به ایران، تهران و آنکارا در خصوص قیمت گاز صادراتی ایران مذاکره خواهند کرد.

تاکید رئیس‌جمهور برمقابله منطقه‌ای با تروریسم

امیر قطر درتماس تلفنی با رئیس جمهوری اسلامی ایران، عید سعید قربان را به دولت و ملت شریف ایران تبریك و پیرامون مسائل منطقه‌ای سخن گفت.

احمدی‌نژاد خبر هسته‌ای شدن ایران را اولین بار به چه کسی داد؟

روزی که ایران به انرژی هسته‌ای دست پیدا کرد من به ملک عبدالله، پادشاه عربستان زنگ زدم و به اولین کسی که خبر دادم وی بود و گفتم ما به دانش هسته‌ای دست پیدا کرده‌ایم این متعلق به همه‌ی برادران است، ما آماده هستیم آن را در اختیار شما قرار دهیم.

رئيس‌جمهور روسيه با احمدی نژاد ديدار می‌كند

رئيس جمهور روسيه گفت در راستاي توسعه روابط كشورش با ايران ديدار مختصري با احمدي نژاد خواهد داشت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.