گاف جدید رئیس‌جمهور فرانسه

رئیس‌جمهور فرانسه روز جمعه از آزادی دانش‌آموزان نیجریه‌ای ربوده شده از سوی تروریست‌های بوکوحرام سخن گفت درحالیکه این گروگان‌ها همچنان دربند تروریست‌ها هستند.

از جوابیه تند رجایی تا ادبیات خیلی تند روحانی

جناب آقای دکتر روحانی وقتی امام خمینی «ره» در مورد ادبیات تند شهید رجایی رئیس‌جمهور کشورمان در قبال رئیس‌جمهور فرانسه که کشورش را پناه گاهی امن برای بنی‌صدر و مجاهدین کرده بود، شهید رجایی را بشدت توبیخ می‌کند در قبال منتقدین داخلی دلسوز و وفادار به‌نظام، آیا این ادبیات تند و توهین‌آمیز شما به‌عنوان یک مسلمان، روحانی، رئیس‌جمهور اسلامی ایران، عضو مجلس خبرگان را می‌پسندد؟

اعلام همبستگی رئیس جمهور تازه فرانسه با منافقین

لیبراسیون، این دیدار را مسخره و تا حدی حیله گرانه می خواند و خاطرنشان می کند به هر حال خبر این دیدار به بیرون درز نکرده است. لیبراسیون می گوید که این دیدار در شهر اور سور لوآز و در مقر مجاهدین خلق برگزار شده است و اشاره می کند که گروهک مجاهدین خلق یک گروهک متعصب تروریستی می باشد و این درحالی ست که فرانسوآ هولاند دست مریم رجوی را به گرمی می فشارد و از گروهک مجاهدین خلق اعلام حمایت می کند.

دیپلماسی با ایران فایده ندارد جنگ هم درست نیست

سارکوزی که به بی ادبی و بدرفتاری در غرب شهره است، این بار لب به گستاخی در مورد ایران پرداخته است. میانجیگری ترکیه برای آغاز مذاکرات ایران و گروه‌های 1+5 و همچنین تمایل ایران برای انجام گفت‌وگوهای آتی در استانبول، یکی از دلایل اظهارات گستاخانه نیکولا سارکوزی است.

سارکوزی مُرد / عکس

نشریه فرانسوی لومونت که در شماره‌ جمعه گذشته خود مطلبی با عنوان “سارکوزی مرد ” منتشر کرده بود، با شکایت شدید رییس‌جمهور فرانسه و جریمه‌ای سنگین مواجه شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.