در دیدارهای هاشمی با روسای قوا چه گذشت؟

وزیربهداشت به همراه معاونانش با رئیس قوه قضائیه،رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد و ضمن تبریک سال نو ابراز امیدواری کرد در سال همدلی دولت و ملت با همراهی دلسوزان نظام بتوان شاهد ارتقای سلامت در جامعه بود.

نظارت بیش‌ازNPT با لغو تحریم‌ها ممکن‌ می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ عمل ناپسند عده‌ای از سنا صرفاً اعلام موضع سیاسی نیست و تدبیر هوشمندانه در توافقات جهت خنثی نمودن و پرهزینه کردن آن باید در آینده مورد توجه باشد.

پاسخ لاریجانی به اظهارات هاشمی‎رفسنجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حاشیه سازی ها برای منافع ملی مضر است، گفت: مقایسه دلمشغولی های نمایندگان در مذاکرات هسته ای با رفتار خصمانه رژیم صهیونیستی مقایسه مع الفارق و غیر منصفانه است.

اقتصاد ایران باید با تدبیر درست قوی شود

رئیس مجلس با اشاره به اینکه ایستادگی در برابر دنیا توفیق بزرگی است، گفت: اگر امروز می‌خواهیم در مقابل دنیا ایستادگی کنیم باید اقتصاد ما قوی شود و تدبیر درست داشته باشیم.

غرب زیر نقاب سیاست‌ دوگانه حقوق بشر را پایمال می‌کند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با کلودیا روت با انتقاد از سیاست‌های دوگانه غرب در ارتباط با حقوق بشر، گفت: متأسفانه کم نیستند قدرت‌ها و جریانات سیاسی که زیر نقاب حقوق بشر در راستای پایمال کردن آن گام بر می‌دارند.

سناریوهای مجلس در صورت تصویب تحریم جدید

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : مسیر مذاکرات را معقول ترین راه برای حل مسئله هسته ای می دانیم ، اما در صورت تصویب تحریم های جدید در کنگره آمریکا ، ما سناریوی این موضوع را به صورت جدی طراحی کرده ایم .

امت اسلامی علیه استکبار متحد شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نقش رژیم صهیونیستی در عملیات‌های تروریستی منطقه مکشوف است و باید اتحاد جهانی علیه سرنگونی این رژیم شکل بگیرد.

احیای معادن زنجیره تولید را کامل می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با توصیه به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء جهت ایفای نقش کاتالیزور در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و واگذاری آنها به بخش خصوصی گفت: احیای معادن می‌تواند زنجیره تولید را در کشور کامل کند.

۱۰ نگاه متفاوت به ۷‌ ماه مذاکره پیش‌رو

مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در یک‌سال اخیر، آنچنان درگیر این پرسش جدی که «فرجام آن چه خواهد بود؟» شده که تحلیلگران کمتر فرصت یافته‌اند تا درباره اهمیت فرآیند گفت‌وگوها به بحث و بررسی بنشینند.

ایران‌وپاکستان تفاهم‌نامه پارلمانی امضا می‌کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ترک تهران به مقصد اسلام آباد گفت: در سفر دو روزه به پاکستان تفاهم نامه پارلمانی میان دو کشور به امضا می‌رسد.