مخالفان و موافقان استیضاح وزیر راه چه گفتند؟

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان پس از بررسی طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و استماع صحبت‌های موافقان استیضاح وزیر راه و شهرسازی، مجدداً به وی اعتماد کردند.

مجلس نگران مسأله هسته ای نباشد

رئیس مجلس شورای اسلامی در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: موضوع هسته‌ای زیر نظر مقام معظم رهبری بررسی می‌شود و مجلس از این باب نگرانی نداشته باشد و هر تصمیمی که به مصلحت باشد در این باره اتخاذ شده و گزارش آن به مجلس ارائه خواهد شد.

لاریجانی برای بار هفتم رئیس‌مجلس شد

علی لاریجانی نماینده مردم قم به ریاست مجلس شورای اسلامی در سومین سال مجلس نهم انتخاب شد.

۳ مصوبه دولت روحانی ابطال شد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌هایی جداگانه به رئیس جمهور، بخش‌هایی از ۴ مصوبه هیئت دولت را مغایر با قانون اعلام کرد؛ متن کامل نامه‌های رئیس مجلس به شرح ذیل است:

مجلس نهمی‌ها نیز اهل فشار دادن شاسی نیستند

به نظر می رسد با این اقدام نمایندگان ملت در مجلس نهم نیز شاهد اتفاقاتی همچون مجلس هشتم و بی تفاوتی بسیاری از نمایندگان برای شرکت در رای گیری و عدم حداقل دادن یک رای ممتنع خواهیم بود.

لاریجانی: استدلال احمدی‌نژاد در مورد ادغام وزارتخانه‌ها را قبول نداشتم

مديريت رئيس مجلس در موضوع ادغام وزارتخانه‌ها و مواضع وي در جريان فتنه به خصوص گفته‌هايش در گفت‌وگوي ويژه خبري سال 88 كه بسيار هم جنجالي بود، ما را بر آن داشت كه با لاريجاني به گفت‌وگو نشسته به طرح اين مسائل بپردازيم، مشروح اين گفت‌وگو به شرح ذيل منتشر مي‌شود.

تبعيض در آگهی استخدام مجلس و توضيحات لاريجانی!

اواخر هفته گذشته، مجلس شوراي اسلامي از طريق سايت رسمي سازمان سنجش sanjesh.org، اقدام به انتشار آگهي استخدامي کرد كه لينك آگهي آن بلافاصله در سايت هاي گوناگون انتشار يافت.

لاریجانی: با اتمام حجت رهبری، ديگر تخطی از قانون قابل اغماض نيست

ستايش ولي امر مسلمين از حركت و مواضع روشن مجلس هشتم در مسايل مهم داخلي و خارجي پشتوانه عظيمي براي همكاران عزيز خواهد بود و نشان مي‌دهد اهتمام اصلي نمايندگان ملت در تصميمات منافع ملي و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است و بر خلاف آن چه در بعضي اظهارات، خردنگري و منطقه‌گرايي را به مجلس حوالت مي‌دهند.

نامه‌ سرگشاده‌ بسیج دانشجویی به محمود احمدی‌نژاد و علی لاریجانی

هنگامی كه این وضعیت را مي‌بینیم دیگر سخنان وزیر بهداشت سابق عجیب به نظر نمي‌رسد كه: «هر سال حدود 700 هزار نفر به جهت لزوم استفاده از یك خدمت پزشكی نسبتاً مهم مانند یك جراحی بزرگ و یا درمان یك بیماری صعب‌العلاج، برای تأمین هزینه‌های درمان مجبورند ماحصل پس‌انداز و اندوخته ی سال‌ها كار و تلاش خود را به صورت یكجا صرف این امر نمایند …

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.