امپراتوری فاکس قرن بیستم را بشناسید

استودیو فیلمسازی فاکس قرن بیستم «Twentieth Century Fox» شاخه ای از کمپانی فاکس «Fox Inc» و در مالکیت غول رسانه ای جهان یعنی کمپانی نیوز «News Co» به مدیریت راپرت مرداک افسانه ای است.

دفاع نویسنده «هری‌پاتر» از مسلمانان

«جی.کی.رولینگ»، نویسنده مجموعه داستان‌های «هری‌پاتر» در واکنش به سخنان رابرت مرداک گفت: اگر اینگونه باشد پس تمام جنایات مسیحیان تندرو در کلیسای تفتیش عقاید اسپانیا، گناه من است.

آیا «شین اسمیت» روبرت مرداک آینده است؟

وایس که مخاطبانش را جوانان قرار داده، متخصص «ژورنالیسم دربرگیرنده» است – نویسندگان این نشریه به جای اینکه صرفاً اتفاقات را گزارش کنند، سعی می‌کنند خود را در مرکز این اتفاقات قرار دهند.

پیامدهای رسوایی شنود رسانه‌های مرداک

2دیدگاه در فضای جاری وجود دارد؛ برخی می‌گویند که شرایط کاملاً متفاوت شده و سایه مرداک‌ها از سر رسانه‌ها خواهد رفت، به‌خصوص با توجه به وضعیت جیمز که می‌توانست در یک فرایند آرام انتقال قدرت، وارث همه چیز بشود. دیدگاه اول معتقد است که این خانواده به‌شدت آسیب دیده است.

رسوايی مرداک خسارات سياسی عمده‌ای برای انگليس خواهد داشت

راديو بين‌المللي فرانسه طي گزارشي با اشاره به رسوايي شنودهاي غيرقانوني تلفن شهروندان در انگليس، اعلام كرد كه رسوايي مردوخ خسارات سياسي عمده‌اي براي انگليس به دنبال خواهد داشت.

پیامدهای رسوایی شنود مکالمات در انگلستان

پیامدهای رسوایی شنود مکالمات تلفنی شهروندان انگلیسی از سوی رسانه های “رابرت مرداک” همچنان ادامه دارد و در جدیدترین تحولات این پرونده، دو نفر از کارکنان سابق “نیوز آو د ورلد” مرداک را به دادن شهادت دروغ در پارلمان بریتانیا متهم کردند.

پشت پرده شبکه فارسی۱ +فیلم

رابرت مرداک یهودی استرالیایی الاصلی است که به «سلطان شیطانی رسانه های غرب» معروف است. در این مستند به اهداف شوم شبکه رسانه ای صهونیست ها در راه اندازی شبکه فارسی 1 پرداخته شده است.

درباره روبرت مرداک، امپراتور رسانه‌ای

مرداک با خریدن روزنامه‌های ورشکسته و مدیریت آنها و استفاده از حربه‌های گوناگون توانست پایه‌های امپراتوری رسانه‌ای خود را در استرالیا بنیانگذاری کند و پس از چند سال آن را به سمت ماورای دریاها یعنی انگلیس و سپس آمریکا بکشاند. او حتی در دهه 1990 میلادی با سفر به ایران درصدد خرید یا ایجاد پایگاهی رسانه‌ای برآمد که با ناکامی روبرو شد. او امروزه با دارا بودن بیش از 300 رسانه در سراسر جهان، یک امپراتوری رسانه‌ای را تشکیل داده است.

شبکه فارسی‌زبان مرداک گربه است!

مي دانيم آن عاملي كه ملت ايران وتمدن و فرهنگ آن را در برابر يورش هاي ويران گر گوناگون حفظ كرده، تمدن و فرهنگ ريشه دار ايراني بوده است… واژه هاي “چشم پوشي از تماشاي يك قسمت از سريال ويكتوريا” را با چنان طنز تلخي بر زبان آورد كه هر اهل دردي متوجه آن مي شد… اما آن كانال‌هاي تلويزيوني ماهواره‌اي و ديدارگاه‌هاي اينترنتي هدف‌دار، با برنامه‌ريزي دقيق، علمي و هوشمندانه …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.