اولین قرارداد ایران با بوئینگ پس از ۳۵ سال

پس از حدود 35 سال از قطع روابط ایران با آمریکا در سال 1358، شرکت بوئینگ اسنادی مرتبط با هواپیما را به ارزش ۱۲ هزار دلار به ایران فروخت.

اگر این سیّدعلی‌آقایِ خامنه‌ای نبود…

امّا آقا بیاییم با هم روراست باشیم که اگر این سیّدعلی‌آقایِ خامنه‌ای نبود… این سایرِ حضراتِ رُفقا و زُعمایِ ما چه ظرفیتِ بالایی داشتند و دارند در فراموشکاری و نادیده‌گرفتنِ آن‌همه ظلم و جور و عهدشکنی و نمک‌خوردن و نمک‌دان را شکستن و توطئه و پدرسوختگی و فُلان‌فُلان‌شُدگیِ حضراتِ کالباس‌خور و چشم‌آبیِ آمریکایی…

باید آماده جنگ سرد طولانی با آمریکا و غرب شویم

نسل جدید به خاطر اینکه بخشی از انرژی‌اش در فضای مجازی صرف می‌شود، ضعیف شده است. مثلا اگر دهه ۶۰ بود و بحث انرژی هسته‌ای مطرح بود، مسلم بدانید که ما در کنار نطنز و فردو اردو می‌زدیم. شاید چند سال هم آنجا می‌ماندیم. حتی در مورد اتفاقی که درباره سفارت انگلیس پیش آمد در همان روز با من تماس گرفتند و من به آنها تاکید کردم که کار تصنعی انجام ندهید؛ مثلاً در کنار سفارت انگلیس اردو بزنید و یکسال در کنار سفارت انگلیس اعلام موضع کنید و دولت مردان انگلیس را به چالش بکشید.

هاشمی رفسنجانی: اسرائیل هم به رابطه ایران و آمریکا کمک می‌کند

«اگر ما بخواهیم، اسرائیلی‌ها هم کمک می‌کنند. برای اینکه می‌دانند که اگر یک رابطه معمولی باشد، آمریکا می‌تواند روی کم کردن خصومت ما تاثیر بگذارد. اسرائیلی‌ها هم آینده‌نگر هستند.»

کمیته صیانت از منافع ایران رصد و نقد دولت را ادامه می‌دهد

فرمایشات رهبر معظم انقلاب در آستانه ۱۳ آبان و ترسیم خطوط مواجهه جمهوری اسلامی با نظام سلطه و به خصوص آمریکا و تاکید مجدد بر اینکه «ما براى مسائل اقتصادى کشور همه‌ى تلاشمان بایستى متمرکز باشد بر روى مسائل داخلى» جای هیچ ابهامی را باقی نمی گذارد که کلید حل مسائل اقتصادی کشور، نه در سیاست خارجی، بلکه در توجه به راهکارهای داخلی و تقویت اقتصاد ملی است. لذا همه آنهایی که خط «حل مشکلات مردم از طریق رابطه با آمریکا» را پیگیری می کنند و سیاست خارجی را کلید حل مشکلات کشور می دانند، باید مورد مطالبه جدی و دائم جریان های مردمی و دانشجویی قرار بگیرند.

طنز: ﺑﻪ ﻛﻮﺭی ﭼﺸﻢ ﻫﻤﻪ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ / ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺷﺪ ﻳﺎﻭﺭ ﻣﺴﺘﻀﻌﻔﺎﻥ

ﺑﻪ ﻛﻮﺭﻱ ﭼﺸﻢ ﻫﻤﻪ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ – ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺷﺪ ﻳﺎﻭﺭ ﻣﺴﺘﻀﻌﻔﺎﻥ ! || ﻣﺎ ﺍﻫﻞ ﻛﻮﻓﻪ ﻧﻴﺴﺘﻴﻢ – ﺁﺷﺘﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﻣﻲ ﺍﻳﺴﺘﻴﻢ . || ﺧﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﻱ ﻫﺎﺷﻤﻲ ﮔﻮﺍﻩ ﺍﺳﺖ – ﺩﺷﻤﻨﻲ ﺑﺎ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺳﺖ.

جریان‌شناسی منازعه با آمریکا و راهکارهای امروز

چرخ اقتصاد به انرژی هسته‌‏ای وابسته است. به کاربرد پرتوهای هسته‌ای مربوط است، همینطور در قضیه دارویی. ما الان ظرفیت تأمین داروهای مورد نیاز کل خاورمیانه را داریم. ظرفیت علمی‏‌اش را هم داریم. این‌ها اقتصاد کشور را پیش می‌‏برد، ولی وقتی دوگانه درست بکنیم سرمان کلاه می‌رود. باید این بحث‌ها را نشان داد، که اتفاقاً ما آنجایی که ایستادگی کرده‌‏ایم اقتصادمان هم درست شده، معیشت‏مان هم درست شده، و هر وقت عقب رفتیم هم دشمن چند گام جلو آمده است، هم اقتصاد دچار مشکل شده

اهدا عکس شهید نادر مهدوی به هاشمی رفسنجانی

فرهنگ انقلاب اسلامی متشکل از منظومه فکری امام راحل (ره) است و بر اساس چنین دیدگاهی امام تنها متعلق به یک خانواده نیست و حتی اگر بگوییم امام (ره) منصوب به یک کشور است در حق ایشان جفا کرده‌ایم. امام خمینی (ره) متعلق به تمام جریان‌های آزادی‌خواه مستضعف جهان است.

جزوه: گفتارهایی پیرامون جبهه استکبار و آمریکا

واحد سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) جزوه استکبار ستیزی -گفتارهایی پیرامون جبهه استکبار و آمریکا را منتشر کرد.

سناتورهای آمریکا خواستار وضع تحریم‌های جدید شدند

سناتورهای جمهوری‌خواه آمریکایی در بحبوحه گشایش‌های احتمالی در مناقشه مربوط به برنامه هسته‌ای ایران خواسته‌اند تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع شود.