چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

نقد دولت از حقوق مردم است

دبیرکل حزب اسلامی کار، نقد دولت را حقوق ذاتی مردم دانست و گفت: در جامعه ما بحث نقد جایگاه خود را پیدا نکرده و اگر نظرات یک فرد را مورد نقد قرار دهیم، به او برخواهد خورد.

عصر یخبندان، ژانر اجتماعی جامعه ایرانی

مصطفی کیایی در برنامه رادیویی سینما معیار گفت:بنده تحت شرایط جامعه سوژه انتخاب می کنم و این هم در راستای همان کارها بوده و فیلم دیگری در ادامه کارنامه قبلی است.

ممنوعیت خرید و فروش رادیو در موصل

عناصر گروه تروریستی داعش، شماری از اهالی موصل را به اتهام خرید و فروش رادیو بازداشت کردند.

پخش یادنامه «فرخزادی» از رادیو نمایش

رادیو نمایش در غم از دست دادن هنرمند دیرینه‌اش زنده یاد «خسرو فرخزادی» بازیگر و کارگردان مطرح رادیو، برنامه «یادنامه» را به روی آنتن می‌برد.

انتقادی دیگر به حذف برنامه‌های رادیویی

یک نویسنده و کارشناس مجری برنامه‌های رادیویی از تعطیلی برنامه‌های رادیویی انتقاد کرد و گفت: تعطیلی فله‌ای برنامه‌های رادیو بی‌احترامی به خواست مخاطب است.

سرافراز در ۱۰۰ روز اول چه کرد!؟

سرافراز که از سال ۷۱ به عنوان معاون برون مرزی صداوسیما منصوب شد و در دوران سیدعزت‌الله ضرغامی مدیریت شبکه‌های پرس تی‌وی و هیسپان تی وی را نیز به صورت همزمان برعهده داشت، به عنوان اولین انتصاب، جایگزین خودش در معاونت برون مرزی را معرفی کرد و محمد اخگری را روی صندلی این معاونت نشاند.

کارکنان رادیو پس از حذف شبکه‌ها چه می‌کنند؟

معاون صدا می‌گوید: ارتقاء کیفیت برنامه‌های رادیو مهمترین هدف ما در چابک‌سازی است.

«گویندگی هنر بیان» به زودی منتشر می‌‌شود

گوینده رادیو گفت: تهیه‌کنندگان و ناشران برای این مسئله فکر کنند و برای کتاب‌های گویا چاره‌ای بیندیشند، زیرا اکنون دیگر زمان این رسیده که کتاب‌های گویا نقشی داشته باشند.

قانونی برای مطبوعات مصوب نشده است

مدیر مسئول روزنامه مردم سالاری با بیان اینکه در هیأت نظارت بر انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام رسانه‌ای روزنامه‌نگاران هیچ نقشی ندارند، گفت: مدت 11 سال است که در مجلس هیچ قانونی برای مطبوعات به تصویب نرسیده است.

تجلیل از فعالان دفاع مقدس رادیو

معاون صدا در همایش نقش ماندگار رادیو در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: رادیو هم سنگر دیروز و یار همراه و همراز رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.