هیلاری کلینتون فردا نامزدی‌اش را اعلام می‌کند

کلینتون در کتاب جدیدش نوشته است: «مادربزرگ شدن مرا عميقا به انديشيدن در باره مسئوليتی که به عنوان خدمتگزاران جامعه به شکل موروثی به ما محول شده و ما به ديگران واگذار می کنيم، واداشته است. اکنون نه تنها احساس نمی کنم که بايد فعاليت هايم را کمتر کنم بلکه به عکس فکر می کنم بايد شتاب بيشتری به آن بدهم.»

قطعه اسیدپاشی در پازل سیاه

این روزها موضوع اسیدپاشی‌های مشکوک اصفهان به خبر داغ محافل – بخصوص در فضای مجازی- تبدیل شده است.

نگرانی آمریکا از معامله مهم ایران و روسیه

خبرگزاری رویترز از قول منابعی می‌گوید ایران و روسیه در پی دستیابی به این توافق که می‌تواند تا «۲۰ میلیارد دلار» ارزش داشته باشد گام‌هایی تازه برداشته‌اند.

تشکر بهروز وثوقی از سعید راد در رادیو فردا

خواهش می‌کنم با توجه به این امید ایجاد شده، به من اجازه بدهنید که به عنوان یک بازیگر یادی داشته باشم از بزرگان بازیگری ایران آقایان بهروز وثوقی و محمدعلی فردین

دم‌خروس از «راديو فردا» بیرون آمد

«رادیو فردا»، یکی از زیرمجموعه‌های نهاد اطلاع‌رسانی بين‌المللی ايالات متحده آمريکا در آستانه 13 آبان در برنامه‌ای ویژه ضمن حمایت کامل از کشتار مرزبانان ایرانی در سراوان، گفت‌وگویی با رهبر گروهک تروریستی عامل این جنایت نیز انجام داد.

طمع رسانه سیا برای رخنه در ادبیات داستانی

وب سایت رادیو فردا ارگان رسمی سازمان جاسوسی سیا که بیشتر با رویکرد سیاسی علیه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند، این‌بار با دلسوزی برای حوزه نشر و کتاب در جمهوری اسلامی از برنامه ویژه خود در حوزه ادبیات داستانی پرده برداشته است.

جنجال «اعتصاب غذای خشک» دراویش گنابادی در زندان شیراز!

جنجال «اعتصاب غذای خشک» دراویش گنابادی در زندان شیراز!در ادامه‌ی فعالیت‌های اعضای فرقه دراویش گنابادی علیه کشور اخیراً فرهاد نوری مدیر پایگاه رسانه‌ای فرقه ضاله دراویش گنابادی در مصاحبه با رادیو فردا از اعتصاب غذای خشک زندانیان دراویش گنابادی در زندان عادل آباد شیراز خبر داد.

رادیو فردا و VOA هم تعطیل می‌شوند

«بخش فارسی صدای آمریکا» وابسته به دولت ایالات متحده آمریکا با بودجه سالیانه ۲۳ میلیون دلار، کمتر از پنج درصد مخاطب را جذب کرده اما در این می‌ان، «رادیو فردا» با بودجه ۱۲ میلیون دلاری، تنها یک دهم درصد- یعنی از تعداد کارکنان آن رسانه نیز کم تر- جذب کرده و در وضعیت شکننده‌ای قرار گرفته است.

پیگرد قضایی بین‌المللی برای وابستگان شبکه‌های ماهواره‌ای

ماهوارهبا توجه به اینکه برخی از این شبکه ها و عوامل خود فروخته ایرانی شاغل در آن ها در زمینه تحریک و تشویق گروهک های تروریستی برای اعمال خشونت و اقدامات تروریستی و بمب گذاری علیه ملت ایران تحرکات فراوانی داشته اند و خسارات جبران ناپذیری به مردم و خانواده های قربانیان عملیات های تروریستی وارد كرده‌اند، مستوجب این پیگیری های قضایی خواهند بود.

تمجید رسانه‌های ضدانقلاب از برهنه‌ شدن گلشیفته فراهانی

برهنه شدن گلشیفته فراهانی بازیگر سینمای ایران، برای انتخاب در بخش بهترین بازیگر مستعد جوایز اسکار سینمای فرانسه که پخش تصاویر آن در فضای مجازی باعث جریحه دار شدن اهالی فرهنگ و هنر ایران شده بود، با تمجید و تشویق رسانه های ضد انقلابی چون صدای امریکا ، رادیو فردا و بی بی سی مواجه شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.