معلم اخلاق در رادیو معارف

حقیقت بندگی از منظر استاد اخلاق و عرفان اسلامی مرحوم آیت الله آقا مجتبی تهرانی ویژه‌برنامه‌ای است که در ماه رمضان از رادیو معارف پخش می‌شود.

بررسی الگوی پیشرفت‌اسلامی در رادیو

حجت الاسلام و المسلمین علی کشوری در این برنامه به بررسی موضوعاتی همچون معنا و مفهوم الگوی اسلامی،شاخصه های هویت انقلاب اسلامی، ویژگی های انسان رشد یافته و نقش رسانه ها در الگوی پیشرفت اسلامی می پردازد.

رادیو معارف «خاکریز» می‌زند

ویژه‌برنامه «خاکریز» به مناسبت ایام گرامیداشت دفاع مقدس از رادیو معارف پخش می‌شود.

پخش سلسله سخنرانی‌های اخلاق انتخاباتی

سلسله سخنرانی‌های «اخلاق انتخاباتی حماسه سیاسی» با حضور حائری شیرازی، پناهیان و… از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

چرا رادیو معارف موسیقی ندارد؟

مدیر شبکه سراسری معارف صدا در پاسخ به این سؤال که چرا شبکه رادیو معارف موسیقی ندارد معتقد است: «اولاً رادیو معارف موسیقی دارد و چیزی که ندارد ساز و استفاده از آلات موسیقی است، البته این سیاست ربطی به حلیت و حرمت ساز ندارد.»

ناگفته‌های زندگی مرحوم حجه الاسلام مهندسی از زبان خودش

از نظر خانوادگي اين افتخار را داريم كه مذهبي بوديم ما از كودكي با قرآن و نماز و مسجد آشنا بوديم اين نبود كه هميشه مسجد باشيم ولي مي رفتيم اما در خانه ما اتاقي بوديم به عنوان نماز خانه قرار داده بود كه درآن مهر وجا نماز و تسبيح و فضاي بود كه هركس مي خواست نماز بخواند مي رفت آنجا و عبادت مي كرد.

عصر روح الله در رادیو معارف

عصر روح الله ويژه برنامه است كه به تبيين انديشه سياسي امام، الگوي جهاني انقلاب اسلامي از منظر امام خميني و مسئلة صدور انقلاب، تأثيرپذيري منطقه از انقلاب اسلامي ايران، نقش حضرت امام (ره) در زدودن پيرايه‌هاي سلفي‌گري در منطقه، امام خميني و مسئلة قدس و فلسطين و پيش بيني حضرت امام از بيداري اسلامي منطقه پرداخته مي‌شود.

پروژه نابودسازی مستضعفان

چند سال پیش از این از توطئة بزرگ «عقیم‌سازی زنان سرخ پوست» توسط سازمان سیا پرده برداشته شد. سیا به کمک پزشکان آمریکایی، بیش از ده هزار زن سرخ پوستی را که به هر دلیل به پزشک مراجعه کرده بودند، عقیم ساخته بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.