تبلیغ رسانه‌ها تأثیری بر فروش کتاب دارد؟

تبلیغ کتاب در رسانه و مشخصا رسانه‌هایی چون رادیو و تلویزیون، چالشی است که مدت‌هاست ذهن اهالی بازار نشر را به خود مشغول کرده و تبدیل به علامت سوالی شده که تا به حال از مقابل دیدگانشان کنار نرفته است.

آنهایی را که برای فیلم چادر به سر می‌کنند اصلا قبول ندارم

پس از پایان اجرا، رهبری گفتند بنشینید تا با هم صحبت کنیم. من این جسارت را کردم و گفتم آقا ما درددل داریم و همین بحث‌ها را خدمت ایشان گفتم. دقیقاً ایشان گفتند شما با کار هنری توام با رعایت حجاب و حدود شرعی هزینه می‌دهید و ممکن است دچار هجمه هم شوید، ولی ثابت می‌کنید که می‌شود این‌طور هم کار کرد و این خودش ارزش دارد…

رسانه مدیر دلسوز ندارد

در هر جای دنیا رادیو و تلوزیون قواعد و آداب و رسومی دارد اما در کشور ما اشکال گوناگون مخاطب دست کم گرفته می شود و به سلیقه ها ی متفاوت آن ها توجه نمی شود در حالیکه مخاطب روشن و آگاه است اما رسانه امروز مخاطب را مورد آزار قرار می دهد و شعور و درک و آگاهی او را به هیچ می انگارد.

رسانه ملی و فاجعه جدایی از بدنه حزب الله

شاید این شائبه بوجود آید که رسانه ملی سعی دارد تا خود را به عنوان نهادی فرهنگ ساز و مستقل، بدون پشتوانه بدنه حزب الله مطرح کند، که در این باره باید گفت جدایی رسانه انقلاب از بدنه جبهه اصیل انقلاب اسلامی به مرگ این رسانه می انجامد.

همسایه‌ها می‌گفتند، جنبش سبزی شده‌ام!

من از نزدیک، با این‌ها مواجه هستم. بعضی از مجری‌های سازمان که خیلی معروف هستند، هیچ مدیر گروه و هیچ مدیر شبکه‌ای حق ندارد به آن‌ها امر و نهی کند و مستقیم با آقای ضرغامی کار می‌کنند…این‌ها همان کسانی هستند که بعد از انتخابات، پاها را گچ گرفتند و نیامدند و اگر پایش بیفتد، هیچ ابایی ندارند از اینکه به راهبردهای اساسی نظام دهن‌کجی کنند؛ ضمن اینکه می‌کنند.

۴ برابر ظرفیت، نیروی پشتیبانی داریم در حالی که جبهه‌مان خالی است!

بعد از برنامه آقای شجونی من خیلی ناراحت بودم! احساس می‌کردم اقتضای برنامه‌ی تلویزیونی رعایت نشده است. اولین کسی که بعد از برنامه من با او برخورد کردم راننده‌ی تاکسی‌ای بود که می‌خواست من را برساند به منزل…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.