وحشت تکفیری‌ها از رازهای نهج البلاغه

رئیس بنیاد بین‌المللی نهج البلاغه گفت: رازهای نهفته‌ای در نهج البلاغه وجود دارد که موجب وحشت وهابیون و تکفیری‌ها شده و در تلاش هستند مسلمانان را به هر شکل ممکن از مبانی این کتاب ارزشمند دور نگه دارند.

راز با موضوع مبارزات حوثی‌ها پخش می‌شود

در بخش نخست این برنامه امیربهرام عرب احمدی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران (دانشکده مطالعات جهان) در ارائه سخن درباره کشتار مسلمانان سیاهپوست در آفریقای مرکزی و تشریح علل و عوامل درگیری‌های خونبار اخیر این منطقه خواهد پرداخت و تصاویری هم مرتبط با مباحث وی پخش خواهد شد.

«راز» و «ثریا» در میان بهترین‌های صداوسیما

اختتامیه سومین جشنواره جام‌جم «پایش» بهترین برنامه اقتصادی،«نود» بهترین برنامه ورزشی و «ماه عسل» بهترین برنامه اجتماعی شد.

سرود از مدارس رفت و پاپ جای آن را گرفت

چهاردهمین قسمت برنامه راز، به بحث در مورد نقش موسیقی در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اختصاص داشت.

رازی از پاپ كه تاكنون مخفی مانده بود

پی‌تر سیوالد روزنامه نگار آلمانی در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده که وی بیوگرافی پاپ را به تازگی به اتمام رسانده و در مورد او رازهایی را می‌داند که تاکنون فاش نشده است.

رازهای نامبارک مبارک در زندان

«حسنی مبارک» که اکنون در زندان طره دوره محکومیت حبس ابد خود را سپری می‌کند، اسرار زیادی را در رابطه با طرح آمریکایی-صهیونیستی با مشارکت برخی کشورهای هم‌پیمان برای تقسیم و تجزیه منطقه خاورمیانه فاش کرد.

امشب؛ بررسی «آرگو» در برنامه راز

فیلم «آرگو» به کارگردانی «بن‌افلک» محصول کمپانی صهیونیستی «برادران وارنر» است که فیلم ضد ایرانی «300» را در کارنامه کاری خود دارد.

«راز» توهین به پیامبر را واکاوی می‌کند

در این برنامه شهریار بحرانی کارگردان فیلم‌های سینمایی ملک سلیمان و مریم مقدس(س) و عباس لاجوردی مستندسازی که توانسته با تری جونز، کشیش آمریکایی و کاریکاتوریست دانمارکی مصاحبه کند حضور دارند.

پخش قسمتی از فیلم موهن آمریکاییِ؛ امشب در «راز»

در این برنامه که اجرای آن بر عهده نادر طالب‌زاده است، جهانگیر الماسی بازیگر، فواد ایزدی، محمدرضا اسلاملو مستندساز و سیدهادی افقهی به عنوان مهمان حضور خواهند داشت و نظرات خود را درباره حادثه 11 سپتامبر و انتشار فیلم اهانت‌آمیز به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) بیان خواهند کرد.

فیلم توهین‌آمیز به پیامبر در برنامه راز نقد و بررسی می‌شود

در برنامه‌ی امشب راز با اجرای نادر طالب‌زاده، تیری میسان (نویسنده و پژوهشگر ضدامپریالیسم فرانسوی) و محمدرضا اسلام‌لو (فیلم‌ساز) به نقد و بررسی فیلم «The Innocence of Muslims» و ریشه‌های توهین به مقدسات اسلامی خواهند پرداخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.