دفتر مشق راشل کوری به بازار آمد

در نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی ایرانی که با عنوان «ایران‌نوشت» برگزار شده، طرح‌هایی از شهدای مقاومت اسلامی ارائه شده است.

داعش مانع ظهور راشل‌ها در غرب شد

متأسفانه با توجه به تسلط داعش بر بخش‌هایی از سوریه و عراق، حضور یک آمریکایی در این کشورها به خصوص زمانی که این فرد از مخالفان دولت باشد.

رونمایی از سنگ قبر شهید آمریکایی در بهشت‌زهرا

این سنگ یادبود شهید راشل کوری در قطعه «نهضت شهدای جهانی اسلام» با مساعدت قابل تقدیر خانه شهید بهشت زهرا و در کنار تعدادی دیگر از شهدای نهضت جهانی اسلام مانند شهید عماد مغنیه، خالد اسلامبولی، یحیی عیاش و اخیراً شهید جهاد مغنیه نصب گردید.

فیلم سینمایی راشل کوری ساخته می‌شود

اولیویر مستندساز و سیاستمدار آمریکایی معتقد است که «قورباغه‌های در حال جوش» شرح حالی منصفانه‌ از چیزی است که رسانه‌ها برای مردم آمریکا رقم زدند. او ماجرای ترور مشکوک یک سرباز آمریکایی توسط خود آمریکایی‌ها در جنگ افغانستان را می‌سازد.

کار فرهنگی دست یک مشت آقازاده افتاده است

ما نیاز به ایثارگری و فداکاری مسئولین فرهنگی داریم. چه فداکاری؟! در کار فرهنگی دخالت نکنید. شماها را به خدا بخشی از کار را هم به جوان ها بسپارید. برای مثال بستری را برای یک گروه جوان آماده می کنند بعد یک آدم 60 ساله را می خواهند بگذارند تا این جوانان را مدیریت کند در صورتی که این جوان خود از هرکسی بهتر می توانند این گروه ها را مدیریت کنند.

دختری که مقابل بولدوزرهای اسرائیلی ایستاد

بولدوزر آنقدر به پیشروی ادامه داد تا کابین آن کاملا از روی راشل رد شد و سپس به عقب برگشت تا جسم له شده او را نمایان سازد. زمانی که دوستان راشل بالای سر او رسیدند، راشل هنوز زنده بود و به آنها گفت: «فکر می‌کنم کمرم شکسته است.» اما راننده آمبولانس فلسطینی بعدها به ما گفت هنگام رسیدن او، هیچ اثری از حیات در او دیده نشد. پس از مدت کوتاهی در بیمارستان محلی اعلام شد که او مرده است.

ایمیل‌هایی برای آنان که غزه را ندیدند

«من راشل کوری هستم» مجموعه‌ای از ایمیل‌ها، دست‌نوشته‌ها و یادداشت‌های روزانه راشل کوری است که توسط دوستانش گردآوری و منتشر شده است. متن اثر حکایت از نادیده‌‎ها و ناشنیده‌هایی دارد که در غزه اتفاق می‌افتد.

نصب بنای یادبود «راشل کوری» در تهران

بنای یادبود راشل کوری شهروند آمریکایی که در سال 2003 در حمایت از خانواده‌های فلسطینی توسط بلدوزر اسرائیلی کشته و به جهت همسویی آمریکا و اسرائیل توسط دولت کشورش نادیده گرفته شد در تهران نصب می‌شود.

بررسی قتل مالکوم شباز و راشل کوری در راز

نادر طالب‌زاده تهیه کننده «راز» گفت: برنامه «راز» امشب با عنوان «در جستجوی حقیقت» به موضوع تبعیض نژادی در آمریکا، کشته شدن راشل کوری در اسرائیل و کشته شدن مالکوم شباز نوه مالکوم ایکس می‌پردازد.

راشل کوری؛ مرگ یک فرشته در راه عدالت+فیلم

راشل کروی، جوان ۲۳ ساله آمریکایی و فعال حقوق بشری حامی فلسطینی‌ها، در ۱۶ مارس ۲۰۰۳ به علت دایستادگی در برابر تخریب منازل فلسطینی‌ها توسط نیروهیا اشغالگر صهیونیست کشته شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.