پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

بصیرت؛ تحلیل و اقدام درست و به موقع

اینکه فرد، گروه و جریانی بدون اینکه از موضع رهبری اطلاعی داشته باشد پیش از ورود رهبری به یک مسئله، براساسِ نظام و شاکله‌ی فکری – معرفتی انقلاب و ولی فقیه نسبت به آن موضوع و مسئله تحلیل و اقدام درستی داشته باشد نامش «بصیرت» است.

خارجی‌ها در ایران راه‌آهن می‌سازند

شورای اقتصاد در جلسه هفته گذشته خود با پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی موافقت کرد تا فاینانس، سرنوشت چند پروژه بزرگ راه‌آهن ایرن را مشخص کند.

کتاب‌های «دفتر جبهه فرهنگی انقلاب»

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با همکاری دفتر نشر معارف ۱۴ عنوان کتاب در موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای علاقمندان به کتاب منتشر نموده است.

ویژه‌نامه جشنواره عمار «راه» منتشر شد

شماره جدید نشریه راه، ویژه‌نامه جشنواره عمار، که در ۳۰۰ صفحه به بررسی جشنواره عمار و آثار ارائه شده در سه دوره‌ی آن می‌پردازد منتشر شد.

«صدور انقلاب به زبان موسیقی» در راه ۵۷

«راه» سپس به درون جامعه امریکا رفته تا نحله های مختلف موسیقی اعتراضی خود امریکائیان را هم بازشناساند. «به مالکوم ایکس» گزیده اشعار مبارزات سیاهات امریکا برگرفته از کتاب «چقدر خسته چقدر زخم» است و در ادامه درباره موسیقی «رگا» خواهیم خواند، موسیقی اعتراضی سیاهان جامائیکا. «نگذارید شما را فریب بدهند!» عنوان مقاله ای از رضا نساجی است که به بررسی موسیقی رگا از منظر جامعه شناسی تاریخی پرداخته است.

روایتی متفاوت از حمله آمریکا به عراق در «هدف»

فیلم سینمایی «هدف» به کارگردانی داوود مرادیان، محصول دفتر مطالعات جبهه انقلاب فرهنگی، کلید خورد

مستند حاج علی‌اکرام علی‌اف رونمایی می‌شود

از مستند حاج علی‌اکرام علی‌اف به کارگردانی مهدی نعلبندی رونمایی می‌شود.

تحلیلی بر رکود وبلاگستان در سال 89 در شماره جدید «راه»

شماره ۵۲ مجله فرهنگی-تحلیلی راه منتشر شد. «اقتصاد مقاومتی؛ الزامات تحقق حرکت عظیم اقتصادی» عنوان گزیده ای از سخنان رهبر انقلاب در نوروز امسال است که به عنوان سرمقاله این شماره مجله راه می خوانیم. دو گزارش خبری با عنوان «اخراجی های 3 و گروه های فشار سینما» و «انتظار از باب انفعال» درباره مستند جنجالی ظهور نزدیک است، در آخرین شماره مجله راه به چشم می خورد.

خان گزیده‌ها؛ نماهنگی زیبا در مورد شهید آوینی

خان گزیده‌ها نام نماهنگی است که به تازگی توسط دفتر فرهنگی راه در مورد شهید آوینی ساخته شده است.

فراخوان جشنواره ملی عکاسی از دیوار نوشته‌های انقلاب

از کلیه عکاسان و علاقمندان دعوت می‌شود تا با عکاسی از دیوارنوشته‌های شهر خود و ارسال آنها به دبیرخانه‌ی جشنواره، ضمن کمک به گردآوری این گنجینه‌ها، در مسابقه‌ی گزینش بهترین آثار شرکت نمایند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.