چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

مشروح نشست خبری رئیس پلیس ناجا

رئیس پلیس راهور با توصیف مخدوش کردن پلاک خودرو به عنوان جرم گفت: گزارشی مبنی بر ممنوعیت تردد پراید در جاده‌ها نداریم و از حداکثر توان پلیس برای توقف متخلفین استفاده خواهیم کرد.

ارسال پیامک با مضمون کسر خلافی کذب است

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: ارسال پیامک از سامانه پیامکی 30005151 مبنی بر ارسال کد VIN جهت کسر خلافی صورت وضعیت تخلف رانندگی شهروندان از سوی پلیس راهور صورت نگرفته و کذب است.

امکان دست‌کاری در GPS آنلاین نیست

سردار مؤمنی گفت: امکان دست‌کاری در سیستم GPS به صورت حداقلی است و مجازات‌هایی برای آن پیش‌بینی شده است.

تلفن همراه عامل اصلی تصادفات در دنیا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: استان مرکزی، آذربایجان شرقی و قم بیشترین کاهش کشته‌ها در کشور را دارند و سیستان و بلوچستان، همدان و کرمان بیشترین افزایش کشته‌ها را در 7 ماهه امسال نسبت به سال گذشته به خود اختصاص داده‌اند.

ترافیک پرحجم در جاده های کشور

حجم سفرها در دهه آخر شهریور افزایش یافته است و ترافیک در تمامی جاده ها پرحجم است به گونه ای که تنها در روز پنجشنبه گذشته 11 میلیون تردد جاده ای ثبت شد.

جریمه ۱۰۰۰۰۰تومانی برای گردش به راست

در تقاطع‌هایی که گذرگاه عابر پیاده و چراغ عابر وجود دارد و عابران در آن تردد می‌کنند در زمانی که چراغ عابر سبز است وسیله نقلیه حق گردش به راست را ندارد.

احمدی مقدم: واژگونی خودروها مهم‌ترین مسئله سفرهای نوروزی است

از نظر تصادفات، کاهش سرعت عبور و مرور و رعایت قانون و مقررات و همراهی مردم با پلیس علیرغم افزایش سفر موجب کاهش 13درصدی تلفات شده و شدت تصادفات هم کاهش پیدا کرده است، البته هنوز متاسفانه نزدیک به 40 درصد از تصادفات واژگونی خودروهاست که این نشانه خستگی، خواب آلودگی، شاید بی دقتی یا عدم مهارت باشد، به هرحال با دوبانده شدن جاده های کشور مشکل برخورد رودررو حل شده، اما واژگونی خودروها یکی از دغدغه های اساسی است که با توجه به پایین بودن ایمنی خودروهای خسارات زیادی به جا می گذارد.

بارش برف و باران در ۷ استان کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی از انسداد تعدادی از جاده‌های کشور به علت طغیان رودخانه‌ها و بارش برف و باران در استان‌های خراسان جنوبی، مرکزی، خوزستان، هرمزگان، گیلان، مازندران و اصفهان خبر داد.

15 کشته در سقوط یک اتوبوس ولوو به دره

ساعت 4 و 45 دقیقه صبح روز سه شنبه سقوط یک دستگاه اتوبوس در منطقه پلور به داخل دره 30 متری به سازمان امداد و نجات هلال احمر اطلاع داده شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.