مسابقه عکس و فیلم زیتون نور در شبکه افق

همزمان با برگزاری راهپیمای روز جهانی قدس، شبکه افق اقدام به برگزاری مسابقه عکس و فیلم «زیتون نور» می کند.

مسیرهای نُه‌گانه راهپیمایی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از ۷۷۰ شهر سراسر کشور به سمت میعادگاه‌های نمازجمعه برگزار می‌شود.

پوستر: غزه در خون و آتش بیا تا برویم

غزه در خون و آتش بیا تا برویم

وقتی سیدحسن نصرالله فرقه گرایانه سخن گفت

جوانان و نوجوانان حزب الله مشغول رژه مخصوص روز قدس بودند. رژه که تمام شد، همه ی چشمها به پرده بزرگ بالای جایگاه بود تا مثل همیشه به دلیل مسائل امنیتی و حفاظتی، سید از طریق ویدئوکنفرانس برای مردم سخن بگوید. همه روی صندلیها نشسته بودند و منتظر آغاز سخنرانی بودند. اما ناگهان..! ناگهان در مقابل دیدگان حیرت زده مردم، سید به روی سِن آمد! جمعیت از شدت هیجان منفجر شد!

روز جهانی قدس در مکتب امام خمینی

در منظومه گفتمانی امام خمینی (ره)، روز قدس، تنها روزی نمادین نیست بلکه درصورتی‌که مسلمین در آن به وظیفه‌ی خود عمل کنند، امید می‌رود تا برکات آن یعنی نابودی غده‌ی سرطانی صهیونیسم و رهایی قدس شریف نیز محقق گردد.

احمدی نژاد در روز قدس

رژیم صهیونیستی باطن و حقیقت نظام سرمایه‌داری است

آنها جیغ‌های سرخ و بنفش زدند و گفتند که فلانی جنگ‌طلب است، در حالی که این‌ کارها را کردند تا اصل دو سوال به گوش ملت‌ها نرسد و از پاسخ دادن تفره بروند و تاکنون هم پاسخی نداده‌اند. معلوم است که این سوال‌ها به هدف اصابت کرده و ستون نظام سرمایه‌داری را هدف گرفته است.

چرا حزب الله در روز قدس رژه نظامی برگزار نمی‌کند؟

دبیر کل حزب الله گفت: از همه لبنانی‌ها در مناطق مختلف این کشور می‌خواهم که با توجه به حوادث منطقه امسال توجه خاص و بیشتری به روز قدس اختصاص دهند و حضور برجسته و بزرگ خود را به نمایش گذارند تا با آرمان‌ها و مفاهیمی که امام خمینی رضوان الله علیه با اعلام روز جهانی قدس خواستار آن بودند تجدید میثاق کرده باشیم.

مسیرهای راهپیمایی روز قدس اعلام شد

ملت مومن و روزه‌دار ایران اسلامی با پشت سر گذاشتن ایام و لیالی قدر و با تضرع، دعا و انابه به درگاه ایزد متعال و رب بی‌نیاز، آماده خلق حماسه سیاسی دیگری در عرصه ملی و بین‌المللی می‌شود…

احمدی نژاد سخنران راهپیمایی روز قدس

رییس دولت دهم در روز قدس ضمن شرکت در راهپیمایی به مانند چند سال گذشته به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در جمع مردم سخنرانی خواهد کرد که این آخرین سخنرانی وی به عنوان رییس دولت دهم خواهد بود.

ورزقان، فلسطین را تنها نگذاشت

مردم داغدار شهرستان ورزقان دیروز با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس با لبیک به بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت اعلام کردند: تا آخرین قطره خون از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.