پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سخنران انقلابی جشن مستضعفان!

در پی انتخاب جهانگیری به عنوان سخنران ۲۲ بهمن در شیراز شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس طی بیانیه ای اعتراض کرد:

90 شعار متفاوت ویژه راهپیمایی یوم الله 22بهمن

ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.

پیاده‌روی اربعین در دل دشمنان هراس می‌افکند

آیت‌الله مکارم شیرازی ضمن بیان خاطراتی از دوران حضور در عتبات و پیاده‌روی در ایام اربعین گفت: دشمنان وقتی اجتماع بزرگ مردم را در راهپیمایی و پیاده‌روی کربلا می‌بینند، در دلشان هراس می‌افتد.

تذکرات ضروری برای راهپیمایان اربعین

برای اینکه این سفر و بخصوص این راهپیمایی سه چهار روزه پربارتر و مفیدتر و پر نشاطتر باشد،‌ شنیدن و به کار بستن برخی تذکرات و یادآوری ها به این دسته از مسافران حرم ضروری است.

برگزاری راهپیمایی «حجاب» در سراسر کشور

همزمان با روز ملی «عفاف و حجاب» زنان و مردان مسلمان و روزه‌دار در تهران و سراسر ایران اسلامی با برپایی راهپیمایی‌ها و تجمعات گسترده ، بار دیگر ضمن ارزش نهادن به حجاب زن مسلمان ایرانی، خواهان اقدامات قانونی علیه هرگونه مظاهر فساد و بی‌بند و باری در جامعه شدند.

راهپیمایی‌ به احترام حوثی‌های کشته شده

بعد از اینکه حوثی‌ها سه ماه پیش کنترل استان عمران را بدست گرفتند، مبارزه مسلحانه بین حوثی‌ها و قبیله نشینان حامی سلفی‌ها به این استان نیز کشیده شد.

عکس: راهپیمایی علیه کتاب «آیات شیطانی»

26بهمن 67/ راهپیمایی در محکومیت انتشار کتاب آیات شیطانی

راهپیمایی تسخیر لانه‌های جاسوسی آمریکا برگزار شد + تصاویر

مردم نمازگزار تهران امروز در پنجمین جمعه پیاپی به راهپیمایی علیه سیاست‌های آمریکا پرداخته و با تأکید بر لزوم حفظ دستاوردهای تسخیر لانه جاسوسی، و ملت های آزاده و به ستوه آمده از جاسوسی‌ها، دخالت‌ها، خرابکاری‌ها، و جنایات آمریکا در جهان را به الگوگیری از اقدام تاریخی ملت ایران و تسخیر لانه‌های جاسوسی آمریکا در سراسر جهان دعوت کردند.

راهپیمایی جمعه بی اعتمادی به آمریکا برگزار شد

ما نمازگزاران جمعه ضمن نامگذاری این جمعه به جمعه «بی اعتمادی به آمریکا» اعلام می داریم مادامی که دشمنی های شیطان بزرگ با ملت ایران ادامه دارد هر جمعه صدای استکبار ستیزی خود را بلندتر به گوش همگان خواهیم رساند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.