پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

۳فرزند رهبر شیعیان نیجریه در میان شهدای روز قدس

در جریان تظاهرات مردم نیجریه به مناسبت روز قدس ۲۵ نفر از جمله فرزندان رهبر جنبش اسلامی این کشور کشته شدند.

گزارش‌تصویری: روز قدس در مونترال‌کانادا

راهپیمایی روز قدس در سراسر دنیا با حضور آزادگان جهان از هر نژاد و آیینی برگزار گردید. تصاویر زیر راهپیمایی روز قدس در مونترال کاناداست.

موج‌ اول جمع‌آوری کمک‌های‌مردمی برای‌غزه

به همت مرکز بین‌المللی فردایی بهتر و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جنبش دانشجویان جهان اسلام و دانشجویان دانشگاه‌های تهران، در روز قدس غرفه‌های جمع‌آوری کمک برای مردم غزه برپا شده و موج اول جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مردم غزه آغاز شد.

روحانی برای سخنرانی در روز قدس وقت‌نداشت

آقای ظریف به عنوان مسئول ارشد دستگاه دیپلماسی کشورمان در حدود سه هفته‌ای که از آغاز تهاجم صهیونیست‌ها به غزه می‌گذرد، حتی از تشکل‌های دانشجویی هم عقب مانده و نتوانسته تا به خوبی، حمایت ایران از مظلومین غزه را در مجاری بین‌المللی اعلام کند.

اینجا غزه خیلی غریب است آنجا را نمی‌دانم +عکس

غریب که می گویم یعنی بایکوت محض خبری. یعنی جوری که وقتی پوستر کودکان به شهادت رسیده توسط ارتش اسرائیل را در دستهای من می دیدند مردم عادی آمریکا انقدر جا می خوردند که از من می خواستند آن را رو به دوربین ها و تلفنهای همراهشان بچرخانم تا عکس بگیرند چون تصور وقوع چنان فجایعی برایشان باورنکردنی بود!

تخریب کلیسا، مساجد در عراق مقدمه تخریب مسجدالاقصی است

سید حسن نصر الله در پایان با هشدار به اسرائیلی‌ها در خصوص جنگ غزه خطاب به آنان گفت که «شما اکنون در دایره شکست و در تارهای عنکبوت هستید بنابراین شکست را با اصرار بر ماندن در غزه تبدیل به خودکشی نکنید.

لزوم حذف صهیونیست‌ها از اقتصاد منطقه‌

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه گردان‌های عزالدین قسام هیمنه رژیم صهیونیستی را درهم شکست و موازانه وحشت را به جای موازانه قدرت برقرار کرد، افزود: در حال حاضر هیچ نقطه‌ای در سرزمین‌های اشغالی از تیررس موشک‌های مقاومت در امان نیست و تعداد زیاد موشک‌ها و عدم کارائی گنبد آهنین غرور و هیمنه این رژیم را شکسته است.

عکس: محسن رضایی لباس رزم پوشید

محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در راهپیمایی روز قدس با لباس سپاه حاضر شد.

عکس:حامد زمانی در راهپیمایی روز قدس‌

حامد زمانی خواننده جوان کشورمان امروز در اجتماع پرشکوه مردم روزه دار اصفهان در روز قدس حاضر و اجرای برنامه کرد. زمانی در میدان امام شهر شهیدان ترانه های «قدس» ، «صبح امید»، «مرگ بر آمریکا» و آخرین اثر منتشر شده اش «می‌کشیم» را اجرا کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.