راهپیمایی ۲۲ بهمن تکرار سالانه انقلاب اسلامی است

راهپیمایی۲۲ بهمن نه جشن تولد انقلاب اسلامی زخ داده در سه دهه گذشته، بلکه تکرار سالانه خود انقلاب اسلامی است . جسارت بالایی می طلبد که انقلابی، در موعد از پیش تعیین شده ای در هرسال، تمام دستاوردها و حیثیت خود را به آزمون حضور مردم در راهپیمایی بگذارد؛این نوع تهور و شجاعت در هیچ انقلاب دیگری شبیه ندارد.

حامد زمانی: من عاشق مبارزه با صهیونیستم

حامد زمانی امروز با لباس که بر ان من عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها هستم درج شده بود در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد و در جمع مردم انقلابی اصفهان به اجرا برنامه پرداخت.

شعارهای هسته‌ای راهپیمایی ۲۲بهمن

راهپیمایی 22 بهمن امسال در حالی در تهران برگزار شد که بخش عمده‌ای از شعارهای این روز به مذاکرات هسته‌ای اختصاص داشت.

روحانی: دروغ می گویند که ایران با فشار تحریم ها پای مذاکره آمده است

دولت توانست بن‌بست را در مذاکرات هسته‌ای بشکند و با رویکرد جدید مذاکرات را ادامه دهد. آنچه در مذاکرات به دنبال آن هستیم، رسیدن به تفاهم مشترک برد – برد است.

90 شعار متفاوت ویژه راهپیمایی یوم الله 22بهمن

ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.

«قاب حماسه» برگزیدگان خود را شناخت

برجی با تأکید بر ضرورت تداوم این جشنواره و گسترش جشنواره های عکس شهروندی با مضامین ارزشی افزود: اینکه در یک جشنواره فرهنگی و هنری هر شهروند –حتی اگر عکاس حرفه ای نباشد- بتواند عکس های خود را از حماسه 22 بهمن ماه ثبت کند و به نمایش بگذارد، اقدامی جدید و بدیع است. در جشنواره قاب حماسه هر شهروند با نگاه خود جلوه ای نو از راهپیمایی مردم در روز 22 بهمن ماه را دیده و ثبت کرده است.

عکس: قاسم سلیمانی در راهپیمایی ۲۲بهمن

سردار سرلشگر قاسم سلیمانی امروز در کرمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد.

روحانی: متوهمان «گزینه روی میز»، عینک جدید بزنند

برخی افراد باید بدانند سیاست خارجی در چارچوب منافع ملی خواهد بود و امری جناحی و حزبی نیست همه باید دست به دست هم دهیم و متحد باشیم و زیر پرچمدار واحد یعنی مقام معظم رهبری حرکت کرده و بدانیم که در برابر انواع توطئه‌ها پیروز خواهیم بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.