ترافیک سنگین در محور هراز

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان آمل از ترافیک سنگین در محور هراز و منطقه پلور تا گزنک به سمت آمل خبر داد.

چارتر کردن پروازها در عید ممنوع شد

فریبرز واحدی بعدازظهر امروز در نشست خبری سفرهای نوروزی استان تهران اظهار داشت: در رزمایش بزرگ ترافیکی کشور ۵۰۰ هزار نفر فعالیت می‌کنند.

دهن‌کجی «پدیده شاندیز» به دستگاه قضا

شرکت پدیده شاندیز در اقدامی عجیب و در حالی که دادستان کل کشور اقدام این شرکت در فروش سهام را غیرقانونی اعلام کرده، ضمن افزایش ارزش سهام خود، افشاگران تخلفات این شرکت را تهدید کرد.

مقابله با قراردادهای سفید امضا کارگران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ایجاد و حفظ اشتغال موجود را از برنامه‌های مهم دولت دانست و گفت: در بحث امنیت شغلی کارگران با قراردادهای سفید امضا به شدت مقابله می‌کنیم چون نمی‌خواهیم به سمت ناامنی شغلی برویم.

پروازهای چارتری مجوز دارند؟

در حالی تا دو سال پیش از پروازهای چارتری به‌عنوان ریشه فسادهای صنعت حمل‌ونقل هوایی یاد می‌شد و مجوزی از سوی سازمان هواپیمایی برای این پروازها صادر نمی‌شد که در ماه‌های اخیر پرواز چارتر تبدیل به آفتی در صنعت حمل‌ونقل هوایی شده است.

صنعت ساخت پهپاد در کشور بومی شد

رئیس سازمان صنایع هوایی از طراحی و ساخت جت منطقه‌ای توسط متخصصان داخلی خبر داد و گفت: صنعت ساخت پهپاد در کشور بومی شده است و می‌توانیم هر نوع پهپاد را با هر مشخصات در کمتر از دو سال بسازیم.

ناکارآمدی طرح وزارت‎راه‎و‎شهرسازی دولت‎یازدهم

طرح مسکن اجتماعی که توسط وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم مطرح شد و در طرح جامع مسکن نیز برای آن برنامه ریزی شده است.

اطلس مال چه شد؟

جالب آنکه انقدر موضوع ضمانت اجرایی مصوبات لوث شده که وقتی از مدیران پروژه هایی که بر علیه آنها رای صادر شده است، در این مورد سوال پرسیده می شود، با پوزخندی به پیشرفت شبانه روزی پروژه مربوطه اشاره می کنند! بنظر می رسد دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری در خصوص اطلس مال باید با شکایت به مراجع قضایی، تا تعیین تکلیف اجرایی مصوبات شورا، دستور توقف انی گرفته و سپس به رایزنی در اینخصوص اقدام نمایند.

پست جدید برای محسن هاشمی

این روزها بازار اخبار در گوشی و زمزمه در مورد تغییر معاونت‌ها و مسئولان در وزارت راه و شهرسازی داغ است و در این میان از پست جدید محسن هاشمی که از شهرداری تهران بازماند در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل خبر می‌رسد.

لاريجاني يك مصوبه ديگر دولت را لغو كرد

رئیس مجلس شورای اسلامی مصوبه دولت مبنی بر اختصاص 1150 میلیارد تومان بودجه سلامت به وزارت راه و شهرسازی را به دلیل غیرقانونی بودن، لغو کرد.