دولت رانتیر فساد توزیع می کند

سیم کارت رایتل جای دفترچه بیمه تامین اجتماعی را می گیرد.

ارائه سیم‌کارت ویژه‌ کودکان توسط اپراتور سوم

مدیر عامل رایتل از عرضه سیم­‌کارت کودک در چند روز آینده خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت‌ها و شرایط درنظرگرفته شده در سیم کارت­ کودک خانواده‌ها می‌توانند با آسودگی به فرزندانشان اجازه استفاده از این سیم­ کارت را بدهند.

کاهش تعرفه اینترنت تلفن همراه

اپراتورهای تلفن همراه باید از امروز دوشنبه تعرفه اینترنت تلفن همراه را کاهش دهند.

کارت هوشمند درمان در حد یک طرح ماند

بیش از 7 سال از وعده‌های مدیران سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر اجرای پروژه کارت هوشمند درمان و هزینه‌های هنگفت در این زمینه می‌گذرد.

زمان پایان یافتن اختلالات اینترنتی موبایل

اوایل آبان‌ماه باید زمانی باشد که انتظار دارندگان دو سیم‌کارت همراه اول و ایرانسل برای دسترسی به خدمات اینترنتی مناسب و حل اختلالات، به پایان برسد.

برقراری چراغ خاموش تماس تصویری رایتل

در حالی که تجربه شخصی برخی مشترکان نشان می‌دهد که تماس تصویری اپراتور سوم تلفن‌همراه از هفته گذشته برقرار شده اما رایتل این موضوع را تائید نمی‌کند و در عین حال هیچ مجوزی هم برای این سرویس صادر نشده است.

صدور مجوز نسل سوم و چهارم تلفن همراه

هفته آینده پروانه نسل 3 و 4 اپراتور ایرانسل و همراه اول را صادر می‌کنیم که عقب‌ماندگی‌های گذشته کشور در زمینه این تکنولوژی را هم جبران کنیم.

چرا همراه‌اول مجوز ارائه اینترنت نسل۳ نگرفت؟

همراه اول به دلیل نپذیرفتن اجرای مفاد مصوبه 186 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از جمله جابجایی شماره بین اپراتور‌ها (ترابرد پذیری شماره) از دریافت مجوز پایلوت نسل 3 از ایرانسل جاماند، گفت: یکی از شروط این مصوبه اجرای رومینگ ملی بود که اگرچه بیشتر به نفع رایتل بود، اما آن را قبول کردیم.

چه‌عواملی باعث سوختن سیم‌کارت می‌شود؟

برخی مشترکان تلفن همراه هر چند سال یک بار و یا شاید هرچند ماه یک بار ممکن است که به دلایل مختلف با مشکلی به نام سوختن سیم کارت مواجه شوند.

مکالمه تصویری رایتل دوباره برقرار شد

از دیروز بعد از ظهر با توجه به تاکید بر نظارت کامل بر این سرویس تماس تصویری سیم کارت های نسل سوم حل شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.