مجلس لاریجانی!

مجلسی داریم که نه اصلاح طلب است نه اصولگرا و نه انقلابی، فقط مجلس لابیست هاست و جای معامله. و زبان این جماعت لابیست را فقط روحانی و لاریجانی خوب می فهمند!

سرپرستی نجفی در وزارت علوم تمدید شد

با موافقت مقام معظم رهبری، سرپرستی نجفی در وزارت علوم تا زمان اخذ رای اعتماد وزیر پیشنهادی علوم و صدور حکم وزارت ادامه دارد.

فرهادی در حمایت از فتنه نامه امضا کرده است

وی با بیان اینکه این گزینه از لحاظ ظرفیت‌های مدیریتی ایرادی ندارد و در سطح قابل قبولی فعالیت‌های اجرایی داشته‌، خاطرنشان کرد: البته آقای فرهادی نامه‌هایی را در فتنه 88 امضا کرده که حتماً در این زمینه نیاز به توضیح وجود دارد.

لزوم ارجحیت علم بر سیاست در وزارت علوم

نگاه ابزاری و قدرت‌محور به وزارت علوم، علاوه بر آنکه در محوریت این وزارتخانه در توسعه و پیشرفت و تعالی جامعه، ایجاد مانع کرده، در مواردی منجر به بروز مشکلاتی برای کشور از جمله حوادث تیرماه 78 شده است.

عامل عدم‌رای اعتماد مجلس به نیلی چه بود؟

بخشایش می گوید: دولت با نمایندگان مجلس تعامل خوبی ندارد و علیرغم اینکه می گوید لجبازی با مجلس نداریم، اما عملا شاهد لجبازی های دولت با مجلس هستیم.

وقتی حوصله روحانی سر می‌رود

جلسه امروز رأی اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با حاشیه‌هایی همراه بود که خواندن آن برای خوانندگان خالی از لطف نیست.

پشت پرده مخالفت مجلس با وزرای ورزش

شاید روزهایی که مجلس هشتم در یک تصمیم سیاست زده و صرفا جهت مخالفت با رئیس جدید سازمان ملی جوانان طرح ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی را به تصویب رساند باید انتظار چنین روزهایی را می کشید.

چرا مجلس به سجادی اعتماد نکرد؟

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس سن بالا و عدم برنامه‌ریزی برای حوزه جوانان را از جمله دلایل عدم رأی اعتماد نمایندگان به نصر‌الله سجادی عنوان کرد.

سخنان روحانی در دفاع از سجادی

رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

روحانی فردا به مجلس می‌رود

معاون پارلمانی رئیس جمهور از حضور حجت‌الاسلام روحانی در جلسه روز یکشنبه مجلس برای دفاع از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.