سه سال معاونت وحید جلیلی؛ بدون دریافت یک ریال حقوق از شهرداری مشهد

روز گذشته مراسم تودیع وحید جلیلی معاون سابق فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد که این مراسم با حاشیه هایی همراه بود. وی در حالی در این مراسم حاضر گردید که در طول سه سال مسئولیتش هیچ حقوقی را از شهرداری مشهد دریافت نکرده است.

توقیف ۹دی تذکر به کیهان و رجا

در جلسه امروز – دوشنبه – 12 مرداد هیات نظارت بر مطبوعات، عملکرد رسانه‌های مکتوب و الکترونیک درخصوص مذاکرات هسته‌ای بررسی شد و با توجه به تبصره ٢ ماده ٥ قانون مطبوعات و بند 8 ماده 6، هفته نامه «٩ دی» توقیف و پرونده آن به دادگاه ارجاع شد.

پرونده «رجانیوز»،«تابناک» و «اعتماد»‌ در دادگاه

در جلسه آینده دادگاه مطبوعات به پرونده پایگاه‌های خبری رجانیوز و تابناک و همچنین روزنامه اعتماد رسیدگی می‌شود.

سردبیر رجانیوز بازداشت شد

همزمان با روز خبرنگار، سردبیر پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز با شکایت روزنامه دولت بازداشت شد.

«مهدی هاشمی» مسئول رجانیوز را به دادگاه کشاند

نادری گفت: صبح روز دوشنبه میثم نیلی مدیرمسئول رجانیوز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و در خصوص شکایت مهدی هاشمی رفسنجانی که از سوی علیزاده طباطبایی وکیل خانوادگی هاشمی رفسنجانی در تاریخ 29 آبان مطرح شده بود، تفیهم اتهام شد.

چهار ماه حبس قطعی برای روزنامه‌نگار حزب‌اللهی

نظر به مقام و موقعیت آقایان لاریجانی‌ها بعنوان روسای قوای مقننه و قضاییه با بکار بردن «دیکتاتوری برادران ادامه دارد» موجبات وهن شخصیت و توهین به مقام و موقعیت آنان را موجب می‌گردد. در نتیجه مشمول عنوان قانون توهین موضوع ماده 609 قانون مجازات اسلامی می گردد. علی هذا… حکم به محکومیت مشارالیه به تحمل چهار ماه حبس تعزیری صادر و اعلام می گرد.

تحریم الزویر هم دستمایه درگیری‌های مبتذل سیاسی شد

هرچند تحلیل سایت رجانیوز درباره گزارش مرکز پژوهش‌ها، تطابق زیادی با واقعیت نداشته و دارای اشکالات جدی است ولی واکنش سایت الف به تحلیل رجانیوز هم چندان مناسب و قابل قبول نبوده و در مواردی توهین آمیز است. ای کاش، تحلیل‌گر این سایت که از اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه هستند در یادداشت خود صرفا به نقد کارشناسی دیدگاه رجانیوز می پرداختند و از ورود به مباحث سیاسی پرهیز می‌کردند.

رجانیوز مورد حمله سایبری قرار گرفت

پایگاه خبری رجانیوز برای چندمین بار مورد حمله سایبری قرار گرفت.

تیترهای عجیب برای سخنان عجیب علی مطهری

احمدی‌نژاد و مشایی به فکر بخش دوم کار خود یعنی ارضای جوانان از طریق تأسیس کاباره‌ها و کلوپ‌های شبانه نیز باشند، شاید آن زمان روحانیت و مردم متدین و حزب‌الهی که در دوره اصلاحات با یک صدم وضعیت کنونی کفن‌پوش به خیابان‌ها ‌ریختند، احساس مسئولیت کرده و اقدامی انجام دهند.

آیا کسی با رجانیوز هم برخورد می‌کند؟

با حذف مطلب نمی توان از عواقب قضایی و پیگرد قانونی فرار کرد. آنچه برای تحقق جرم کفایت می‌کند انتشار مطلب ِ مجرمانه است و آنچنان که در برخورد با روزنامه ایران و نشریه هابیل معلوم شده است، این مطلب را می‌توان مصداق جرم دانست. اما سئوال اینجاست: آیا عدالت قضایی در برابر رجانیوز هم فعال می‌شود؟ آیا توقیف و برخورد فقط برای هابیل و روزنامه ایران است؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.