پاسخ تند «اردوغان» به «عبدالله گل»

رئیس جمهور ترکیه در ضیافت افطار شب گذشته در واکنش به درخواست تغییر سیاست خارجه این کشور که از سوی رئیس‌جمهور سابق طرح شده بود، او را خائن و ترسو خواند.

اهمیتی به تصمیم پارلمان اروپا نمی دهیم

اردوغان گفت رای پارلمان اروپا درباره کشتار ارامنه را با یک گوش می شنویم و از گوش دیگر در می کنیم.

زندگی میلیون دلاری «رجب خان»

چای سفیدی که بانوی اول ترکیه مصرف می‌کند،‌‌ همان چای سفید معمولی نیست که در کنار چای سیاه و سبز در بازار موجود است. این نوع چای که حتی ثروتمندان نیز از آن بی‌خبرند، ارزشی معادل هر کیلو ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار دارد. با توجه به اینکه درآمد ماهانه ۲۲ میلیون نفر از ۷۷ میلیون نفر جمعیت ترکیه، ۳۲۰ دلار است، این نوع چای سفید در بازار معمولی یافت نمی‌شود.

اردوغان در خصوص قیمت گاز مذاکره می‌کند

وزیر انرژی ترکیه تاکید کرد که در جریان سفر اردوغان به ایران، تهران و آنکارا در خصوص قیمت گاز صادراتی ایران مذاکره خواهند کرد.

شعر: «اردوغان» نیست تو را معرفتی

اردوغان نیست تو را معرفتی ،نیست که نیست | شب تاریک نگاهت به رهت ،نیست که نیست || اینقدر حال خرابی که تو داری اکنون | عاقبت روز، پی شام شبت، نیست که نیست

البغدادی: اردوغان باید با من بیعت کند

سرکرده گروه تروریستی داعش در واکنش به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ترکیه “رجب طیب اردوغان” را سیاستمداری سکولار دانست و مدعی شد که باید با وی بیعت کند.

واکنش اردوغان به افشاگری یک خبرنگار

نخست‌وزیر ترکیه، روزنامه «طرف» چاپ این کشور را به خاطر افشای اسناد مربوط به نشست ۲۰۰۴ شورای امنیت ملی ترکیه مورد انتقاد قرار داد و خبرنگار مسئول این افشاگری را به خیانت متهم کرد.

اردوغان در آمریکا به دنبال چیست؟

دولت ترکیه با کارشکنی در مسیر حل سیاسی بحران سوریه همچنان تلاش دارد تا زمینه دخالت نظامی ناتو و آمریکا در منطقه را فراهم کند.

طرح ضد شیعی خارجی برای عراق کلید خورد

طرح ضد شیعی که هفته گذشته اردوغان در سخنانی تهدید آ میز از آن سخن به میان آورده بود این هفته در عراق کلید خورد.

بشار اسد: آیا اردوغان مردم سوریه را بیشتر از من دوست دارد؟

رئیس جمهوری سوریه در گفتگو با روزنامه جمهوریت ترکیه گفت: اگر اردوغان صداقت داشت، حرف‌هایی که امروز می‌زند را باید در سال ۲۰۰۴ هم می‌زد. این برخورد نشانه دورویی است. یعنی اینکه آیا اردوغان قبلا نسبت به سرنوشت مردم سوریه حساس نبود و حال به یکباره حساس شد؟