فیلم: مراسم تشییعی که در گینس ثبت شد

مراسم تشییع پیکر امام خمینی(ره) به عنوان مراسمی با بیشترین تعداد شرکت‌ کننده در کتاب گینس ثبت شده است. به نوشته‌ گینس ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در این مراسم شرکت داشته‌اند که در حدود یک ششم جمعیت آن زمان ایران بوده است.

رئیس جمهور آینده باید از تمام ظرفیت قانون اساسی استفاده کند

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دشمنان برای تبديل انتخابات به تهديدی بر ضد نظام، گفتند: آنها اميدوارند كه انتخابات، يا سرد برگزار شود و يا اينكه بعد از انتخابات فتنه ای بوجود ايد همانگونه كه در سال 88 روی داد اما دشمنان در طراحی خود اشتباه می كنند زيرا ملت ايران را نشناخته و روز 9 دی را فراموش كرده اند.

ناگفته‌های عضو تیم پزشکی امام (ره)

عضو تیم پزشکی امام راحل جزئیات جدیدی از نحوه درمان ایشان و روزهای آخر زندگی پربرکت امام خمینی (ره) را تشریح کرد.

16 کتاب خواندنی برای آشنایی با امام(ره)

فاصله نسل جوان از درک معرفتی این شخصیت بزرگ نویسنده را بر آن داشته است تا به پژوهش درباره ایشان بپردازد و پس از سال‌ها تلاش در این زمینه بتواند اثری جاودانه در این موضوع ارائه کند.

روایتی از انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای برای رهبری

آیت‌الله حائری شیرازی در بیان روایتی جدید از ماجرای روز انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مجلس خبرگان به عنوان رهبر انقلاب در روز 14 خرداد سال 68، به موضوعاتی همچون شیوه رای گیری و اظهارات آیت الله جنتی، آیت الله هاشمی و همچنین نظر حجت الاسلام سید احمد خمینی پس از انتخاب رهبر انقلاب از سوی این مجلس اشاره کرد .

فیلم: آخرین لحظات حیات امام خمینی‌(ره)

فیلم پیش رو مربوط به آخرین لحظات حیات حضرت امام خمینی‌(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی است.

ویژه برنامه‌های سالگرد ارتحال امام(ره)

محمدعلی قندهاری نیا به برگزاری همایش «نیم قرن بیداری در پرتو مکتب نبوی» در تاریخ 12 خرداد ماه اشاره کرد و افزود: این برنامه با حضور جمعی از مسئولان کشوری برگزار خواهد شد.

وقتی سبزواری در سوگ امام بداهه‌گویی کرد

محمد گلریز گفت: استاد حمید سبزواری شعر «دریغا… ببار از دیده دامن دامن‌ای اشک» را با شنیدن خبر رحلت امام خمینی (ره)، بدون هیچ گونه تمرکز و آمادگی قبلی، پشت تلفن سرود و برای یکی از دوستان آهنگساز خواند.

غرب از «ایران اسلامی» می ترسد نه از «ایران هسته ای»

اگر توقف کنیم به عقب پرت می‌شویم و اگر دچار غرور شویم به زمین خواهیم خورد. اگر ما مسئولان کشور دچار خود محوری، تکبر و خودشگفتی بشویم، تودهنی خواهیم خورد. در راه پیشرفت کشور «توقف ممنوع» است.ما هنوز در دامنه قرار داریم و با قله فاصله داریم. روزی که ملت ایران به قله برسد، دشمنی‌ها و خباثت‌ها به پایان می‌رسد

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.