برگزاری دوره آموزشی تاملی در ادبیات انقلاب

این دوره با حضور استاد علیرضا قزوه با موضوع «شعر انقلاب اسلامی، سرمایه انقلاب اسلامی» و همچنین استاد رحیم مخدومی با طرح بحث «تاریخ شفاهی یک گنج»، به بررسی فرازوفرودها و آسیب شناسی تاریخ نگاری شفاهی و کتبی دفاع مقدس خواهد پرداخت.

داستان: ولی کلید دست شماست

دور و بری­‌ها که دور او دیوار ­شده بودند، همراه با آهنگ تکانی به خود دادند. از پشت دیوار، مردم دیده نمی­‌شدند. گاه که منفذی از لای تکان­‌ها ایجاد می­‌شد، کلیددار افراد پلیس را می­‌دید. یک بار با تیزی کلید، آن­ها را خطاب کرد و گفت: «باید فقر را از بین برد.»…

«فرماندهان ورود ممنوع» به چاپ سوم رسید

کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» اثر رحیم مخدومی برای سومین بار توسط نشر شاهد منتشر و روانه بازار نشر شد.

ردپای داعش در پرفروش‌های کتاب

هفته دوم دی ماه همزمانی خوبی با حماسه مردمی باشکوه 9 دی داشت از این رو بازار کتاب هم در این همزمانی شریک شد و روسفید بیرون آمد.

۶۰۰اثر به چهارمین جشنواره رسول آفتاب رسید

دبیر چهارمین «جشنواره مردمی رسول آفتاب» از ارسال ۶۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: بیشترین آثار به بخش «داستان» اختصاص داشته است.

بین‌المللی شدیم تا صدایمان رساتر شود

امسال ما علم چهارمین جشنواره رسول آفتاب را با عنوان جلوه های اسلام آمریکایی به اهتزاز در آورده ایم و طبیعتا با توجه به ظلم هایی که به مسلمانان روا داشته می شود بخش بین المللی این دوره از جشنواره از بخش داخلی آن فعال تر است.

رحیم مخدومی:امید نظام به جناح مومن است

مدیر انتشارات «رسول آفتاب» گفت: جناح مؤمن فرهنگی جناحی است که خوشبختانه در این تغییر و تحول‌ها، سیاسی‌کاری‌ها و … دستخوش تغییر نشده و اصلا امید نظام به این جناح است.

«فرماندهان ورود ممنوع» به چاپ دوم رسید

اما چاپ دوم آن با یادداشت‌های اشخاص مهم فرهنگی، لشگری و کشوری نظیر سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام و‌ علیرضا پناهیان یکی از تخریب‌چیان زمان جنگ تحمیلی، به چاپ خواهد رسید.

موضوع‌ نشستهای‌هنرـواقعیت‌ جشنواره عمار

در ادامه این جلسات که راس ساعت ۱۶ در سالن ۳ سینما فلسطین برگزار می‌شود امروز(دوشنبه) «مصطفی فارویی» از سوژه‌های سینمایی جنایات آمریکا می‌گوید.

جای دزد و داروغه عوض شده است

مگر نه این بود که در دولت پیشین -همچون دولت اصلاحات- تعداد قابل توجهی کتاب در وهن اهل بیت علیهم السلام و ارزشهای انقلاب به چاپ رسید و برای اسکار گرفتن یک فیلم ضد انقلابی و ضد وطنی، لابی‌گری دولتی صورت گرفت…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.