زاویه‌ دیگری از جنگیدن با دوربین عکاسی

بنا به درخواست مخاطبان، امیرعلی جوادیان عکس‌هایی که در حال مجروحیت از اعزام گردان به منطقه عملیاتی «والفجر یک» گرفته بود را در اختیار خبرگزاری فارس گذاشت.

لیلی من در «جزیره مجنون»

مسجد کنونی محله‌مان جواد‌الائمه خرابه‌ای بیش نبود که حمید متولد شد. تولدش بسان روئیدن گل در دشت شقایق بود، مثل نسیم نرم و سبکبال!

رونمایی از تمبر یادبود شهدای مخابرات

نخستین یادواره شهدای مخابرات و بی‎سیم‌چی دوران دفاع مقدس استان با عنوان «پیام آوران شهادت» همزمان با آخرین روز بهمن ماه در شهرکرد برگزار می‌شود.

هیچ خطری ملت ایران را تهدید نمی‌کند

با وجود این که فعالیت تروریست‌ها در بعضی کشورهای همسایه،هیچگونه خطری ملت همیشه بیدار کشورمان را تهدید نمی‌کند.

نظر قاسم سلیمانی درباره رزمندگان تخریبچی

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید خاطرات رزمندگان را به آیندگان منتقل کنیم، چرا که اگر این امر محقق نشود ممکن است آن‌ها وقایع دوران دفاع مقدس را همچون افسانه نگاه کنند. اما این‌ها افسانه نبودند که موجب سربلندی ایران در جغرافیای مقاومت از تهران تا غرب اسرائیل بوده‌اند.

اهتزاز پرچم‌حزب‌الله در اسرائیل +عکس

رزمندگان مقاومت لبنان در اقدامی نمادین حاوی معنای سیاسی-نظامی خاص، با نفوذ به خاک فلسطین اشغالی، پرچم حزب‌الله را به اهتزاز درآوردند.

از صلح‌حسنی تا قیام‌حسینی،راه یکی است

«نرمش قهرمانانه» کلیدواژه‌ای است که رهبر انقلاب از آن برای تبیین صلح امام حسن علیه‌السلام استفاده کرده‌اند؛ این گفت‌وگو برای تبیین عمیق این واقعه و نیز تنویر مرز بین نرمش قهرمانانه و ذلت‌پذیری صورت گرفته است.

مراسم در کوی نیکنامان برگزار خواهد شد

یادواره در کوی نیکنامان روایتی است از زندگی مردانی بزرگ که به همت گروه فرهنگی آسمانیها و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

حق رزمندگان ادا نشده است

نایب‌ رئیس مجلس با تأکید بر اینکه حق رزمندگان در خدمات‌رسانی ادا نشده است، گفت: اینکه در مجلس طرحی را تصویب کنیم و بعد بگویند نمایندگان موافق کمک به رزمندگان و دولت و شورای نگهبان مخالفند، درست نیست.

راه پیروزی کشورها تبعیت از راه بسیج است

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه روحیه جهادی همان روحیه بسیجی است، گفت: مسیر بسیج همان مسیر پیروزی است که امروز برخی کشورها با تأسی به این امر بدان دست پیدا کرده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.