تصاویر: سفره‌های اعیانی!

این سفره های صمیمی که پهن می‌شد مردان خدا با جان پذیرایش بودند و حاضر نمی شدند به خاطر غذای رنگین تر دست از دفاع بردارند.

ایران به جزیره ثبات منطقه تبدیل شده است

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: زمانی رهبران صهیونیست می‌گفتند پایتخت تمام کشورهای اسلامی در تیررس ماست اما امروز مجاهدان فلسطینی ما می‌گویند تمام نقاط اسرائیل در تیررس ما قرار دارد.

عکس: پایی که جا ماند

بعضی عکس‌ها را نمی‌توان برای‌شان شرحی نوشت از بس کلمات کوچکند در برابر عظمت این لحظه‌های ثبت‌شده. لحظه‌هایی که اگر عکس و فیلم و سند از آنها نمی‌بود باورشان را سخت می‌کرد. فکر می‌کردیم شنیده‌های‌مان افسانه‌ای بیش نیست.

راهی که به اسیری ختم شد

من جزو اولین گروه‌هایی بودم که اسیر شدم. صبح روز هیجدهم مهرماه حدود ساعت 8، من و همراهانم را دستگیر کردند. عراقی‌ها هرچه و هرکه را می‌دیدند می‌گرفتند.

نخست وزیر اسرائیل تروریست است

برونو کرایسکی صدر اعظم اتریش در مصاحبه ای گفت: رهبران صهیونیست ها که خودشان تروریست بوده و هستند حق ندارند از گفت و گو با مقامات سازمان آزادیبخش فلسطین به این عنوان که آن ها تروریست هستند امتناع نمایند.

اسرائیل ناامن‌ترین نقطه دنیاست

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه اسرائیل ناامن‌ترین نقطه دنیاست گفت:‌ بسیاری از موشک‌هایی که رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کند در جغرافیای فلسطین ساخته می‌شود.

نظر آیت‌الله مکارم درباره برگزاری ایام محسنیه

به تازگی استفتائی از آیت‌الله مکارم شیرازی انجام گرفته و نظر این مرجع درباره برگزاری مراسم ایام محسنیه بیان شده است.

تقذیر سرلشکر فیروزآبادی از رئیس رسانه‎ملی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی از رئیس سازمان صدا و سیما جهت اجرای موفق برنامه‌های هفته دفاع مقدس در رسانه ملی تقدیر کرد.

بر آستان جانان+عکس

در هشت سال جنگ تحمیلی رزمندگان با دست خالی و ایمان به خدا و گوش به فرمان حضرت امام(ره) وارد نبرد با دشمن تا بن دندان مسلح شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.