فراخوان ثبت‌نام غرفه داران در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان در تاریخ ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز سالن امام رضا برگزار میگردد ؛ به گزارش پایگاه ۵۹۸، دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان در تاریخ ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز سالن امام رضا […]

کلیپ/ شایعات اخیر در فضای مجازی که تکذیب شد

شایعات مجازی، در عالم حقیقی وجود ندارد

هنر و رسانه همه جهان را قبضه کرده‌اند

یوسفعلی میرشکاک گفت: تمدن غربی با هنر آن به دنیا تحمیل شده است و هنر و رسانه در معیت یکدیگر توانسته اند همه جهان را قبضه کنند.

پیشنهاد مقیمی برای مبارزه با پول‌های کثیف

قائم مقام وزیر کشور به نقش رسانه‌ها در مقابله با پول‌های کثیف تاکید کرد.

رمزگشایی از شبکه کارگزاران رسانه‌ای غرب

گزارشی درباره اینکه سرشبکه‌های اتاق مشترک بی‌بی‌سی و زنجیره‌‌ای‌ها چگونه قربانی می‌گیرند.

ردپای رسانه های شیطان در کشور

امام جمعه مشهد مقدس گفت: نامگذاری روز خبرنگار مزین به شهادت محمود صارمی نشان دهنده این واقعیت است که عرصه اطلاع رسانی عرصه قربانی شدن و اهتمام برای ترویج ارزش ها است و عرصه کاسبی نیست.

وقتی رسانه‌ها سکوی پرش سیاسیون می‌شوند

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی درباره‌ی حضور سیاسیون در هدایت رسانه‌ها و آسیب‌های احتمالی این مساله گفت: طرح مباحث سیاسی در مطبوعات یک حسن است، اما اگر بخواهیم از رسانه‌ها به عنوان تریبون برای استفاده شخصی استفاده کنیم، آسیب جدی برای رسانه‌های ماست.

نامحرمان دیدار اهالی فرهنگ با رئیس جمهور

حذف اهالی رسانه از فهرست مدعوین دیدار رئیس جمهور با اهالی فرهنگ چیزی جز شانه خالی کردن دولت از تعهدات و شعارهای خود در زمینه پاسخگویی و نیز پیگیری مطالبات اهالی فرهنگی توسط رسانه‌ها نیست.

بی بی سی فارسیِ سعودی!

با افشای خبر اختصاص بودجه ویژه از سوی پادشاه عربستان برای گسترش فعالیت‌های تبلیغی برای آل‌سعود در شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی، بررسی روند خبری شبکه بی‌بی‌سی فارسی (BBCPersian) در مسائل مربوط به خاورمیانه حکایت از آن دارد که بخشی از مواهب ملوکانه سعودی نصیب این شبکه شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.