شبکه رایانه‌ای وزارت خارجه آمریکا هک شد

رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند که شبکه رایانه‌ای وزارت خارجه این کشور هک و در پی آن ارسال ایمیل‌های این وزارتخانه متوقف شده است.

نامه اوباما تایید درماندگی آمریکاست

محافل سیاسی و رسانه‌ای در آمریکا و غرب نامه اوباما به رهبر ایران را نشانه ضعف و اضطراب و نیاز دولت آمریکا ارزیابی می‌کنند.

ایران تهدید نیست؛ کره شمالی را دریابید!

هنگامی که بحث بر سر برنامه هسته‌ای ایران و موضوعات مرتبط با آن، فضای بیشتر رسانه‌های جهان را تحت تأثیر قرار داده، برخی رسانه‌ها و تحلیلگران آمریکایی، می‌کوشند با تعدیل دیدگاه‌های موجود، اذهان را متوجه تهدیدات جدی‌تری کنند.

رسانه‌هاي امريکا عليه تصرف وال‌استريت

وکيل سابق حقوق تضمين شده در قانون اساسي مي‌گويد، واکنش به جنبش “تصرف وال استريت” نشان داد که خبرنگاران رسانه‌هاي جريان اصلي امريکا بخشي از سرمداران قدرت در جامعه شده‌اند.

کلینتون: مردم آمریکا هم به رسانه‌های ما بی‌اعتماد شده‌اند

یک ژنرال افغان به من گفت: «پیامی که من از (رسانه‌های) امریکا گرفتم، این بود که مرد‌ها در امریکا همه کشتی می‌گیرند و زن‌ها در امریکا همه جا با لباس شنا هستند»، این تصور به دلیل این است که تلویزیون‌های ما دائم کشتی پخش می‌کنند و یا مدام تصاویری از دریا نشان می‌دهند. خود مردم امریکا به رسانه‌های ما بی‌اعتماد شده‌اند، به‌گونه‌ای که مردم امریکا دائماً شبکه الجزیره (انگلیسی) را نگاه می‌کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.