خودفروشی سر چهار راه پراگ با ۴ هزار دلار

نمي توان از تناقض ادبيات ناسيوناليستی حاضران و تجزيه طلبی گروه هايی نظير حزب دموكرات چشم پوشی كرد. حتي اين گروه ها در بيانيه هاي كردی از جدايی طلبی دفاع مي كنند اما در بيانيه های فارسی، خود را حافظ تماميت ارضي معرفی می‌كنند. آيا اين تناقض نيست؟

دستشان به «جیگر» نمی‌رسد جنجال می‌کنند!

خبر دروغین حذف شخصیت «الاغ» مجموعه کلاه قرمزی، سبب آشفتگی و نگرانی شدید شبه رسانه‌های ضد انقلاب شد!

چرا اصلاح‌طلبان چشمان خود را بر حقایق «برمه» بسته‌اند؟

آیا روزنامه‌هایی که تا این حد، زندگی‌نامه و مواضع شخصی فردی چون «آنگ سان سوچی» برایشان مهم است نمی‌توانند از او این پرسش اساسی را مطرح کنند که به‌عنوان بانویی صلح‌طلب و آزادی‌خواه(!) چرا در مقابل جنایت‌های رخ داده چشم فروبسته!؟

«آرش هنرور»؛ مجتهدی قلابی و بازی جدید رسانه‌های ضدانقلاب

تأکید رسانه‌های خبری ضدانقلاب بر تحصیل و دستگیری وی در حوزه‌ی علمیه قم در حالی مطرح می‌شود که به اذعان همین‌ سایت‌های خبری مادر آرش در خصوص تحصیلات و فعالیت‌های فرزندش گفته است وی درس‌ها را با نوار و سی دی و کتاب خوانده است و این از اعجاب کار فرزندش بوده است!

واکنش گسترده به حمایت خانه سینما از همکاران BBC

خانه سینما روز گذشته بیانیه‌ای منتشر کرد که طی آن حمایت خود را از متهمان پرونده فوق‌الذکر که توسط وزارت اطلاعات به اتهام جاسوسی و اقدامات ضد امنیت ملی بازداشت شده اند، اعلام کرد که سیل انتقادها از این بیانیه بوجود آمد.

اعتراف به هوشمندی و اقتدار رهبر انقلاب در عقده گشايی بی‌بی‌سی

پخش برنامه اي طولاني عليه رهبر معظم انقلاب توسط تلويزيون دولتي انگليس با واكنش هاي مختلف در محافل ضدانقلاب مواجه شد. شبكه بي بي سي در اين برنامه سعي كرد به عقده گشايي عليه انقلاب اسلامي به نيابت از سران انگليس و آمريكا و رژيم صهيونيستي بپردازد.

واکنش‌ گسترده رسانه‌های غربی به معرفی رستم قاسمی

انتخاب سردار قاسمی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت نفت بازتاب گسترده ای در رسانه های غربی داشت، اما نکته پر رنگ در این بازتاب ها قرار گرفتن نام وی در لیست تحریم هایی بود که هر یک از این رسانه ها به نحوی به آن پرداختند.

عموی هاله سحابی ادعای رسانه‌های ضدانقلاب را تكذيب كرد

فريدون سحابي، برادر عزت الله و عموي هاله سحابي اين ادعاي رسانه هاي بيگانه را كه به نقل از او گفته اند : هاله سحابي براثر ضرب و شتم صورت گرفته ، قلبش دچار مشكل شد و از كار افتاد تكذيب كرد و قاطعانه گفت : من هرگز چنين سخني نگفته ام .

ذوق زدگی رسانه‌های ضدانقلاب از سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی

سخنان اخیر آقای هاشمی رفسنجانی که در بخشی از آن دولت را به فریبکاری، دادن آمار دروغ و غارت بیت المال متهم کرده است، موجبات سوء استفاده مجدد رسانه های ضد انقلاب داخلی و خارجی از سخنان ایشان را فراهم آورد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.