خبر رهبرانقلاب از تدارك رسانه‌ای دشمن برای انتخابات

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما اطلاع داریم که‌ این دفعه هم رسانه‌هاى دشمن از مدتى پیش دارند برنامه‌ریزى میکنند، براى اینکه دل مردم را نسبت به انتخابات سرد کنند؛ منتها برنامه‌ریزى‌شان خیلى وسیع‌تر از این حرفها است.

دو همسر و فرزند شهید در تیم دیپلماتیک رییس جمهور

چشم‌هایتان را ببندید و یک لحظه تصور کنید: آرمیتا به عنوان عضوی از هیئت دیپلماتیک کشور جمهوری اسلامی ایران روی صندلی سازمان ملل نشسته است..همهٔ دنیا محو معصومیت این دختر و پسر شهید شده‌اند!

مدیریت «جامعه مصرفی» را چه کسانی خط می‌دهند؟

ما در حریم خانه‌هایمان با صنعت تبلیغات تجاری به یك معامله شیطانی مبادرت ورزیده‌ایم: «سیل بی‌پایانی از برنامه‌های رایگان را برای ما پخش می‌كند و در عوض به اجازه و رضایت خود ما دوازده دقیقه از هر یك ساعت را به تبلیغ مصرف‌گرایی می‌پردازد.» آگهی‌های تبلیغاتی روی اعصابمان راه می‌رفت اما در ازای برنامه‌های مجانی كه تلویزیون برایمان …

قبل از ناوهای آمریکا، شبکه‌های خبری آن وارد جنگ می‌شوند

مسعود ده‌نمکی با بیان اینکه استراتژیست‌ها‌ی غرب تقابل با تمدن، فرهنگ و دین اسلام را طراحی کرده‌اند، گفت: مسلماً دین اسلام فقط دستور العمل‌های شرعی رساله‌ها برای احکام امور فردی نیست و فرهنگ جامعه تنها بخشی از این تقابل است.

دیروز: نه غزه نه لبنان ؛ امروز: هم تونس هم مصر!

باید پرسید آیا مردم غزه و لبنان مظلوم و ستمدیده نبودند که این مدعیان وطن پرستی آرمان امام در روز قدس را زیر پا نهاده و شعار «نه غزه، نه لبنان…» را سردادند؟ حال چه شد که برای حمایت از مردم تونس و مصر دعوت به راهپیمایی می کنید؟

مرندی از مناظراتش در شبکه‌های خارجی می‌گوید: با امیدواری فحش می‌دادند

در مناظراتی كه بنده در خارج از كشور و در شبكه‌های مختلف تلویزیونی داشتم نیز به همین شكل بود. در چهره و صحبت‌های افراد و كارشناسانی كه در مقابل من قرار داشتند، امیدواری به اغتشاشات كاملاً مشهود بود. آنها اعتقاد داشتند كه اگر هم این آشوب‌ها نتوانست حكومت ایران را سرنگون كند، اما آن را بسیار ضعیف خواهد كرد.

مردم دم خروس را دیدند!

غرب با تمام غول های رسانه ای خویش به دفاع از خط اصیل امام پرداخته بود و شعار های انقلاب تیتر اول BBC و VOA بود و تمام هم وغم آنان بازگرداندن ملت و دولت ایران به اسلام ناب بود! ماجرا، ماجرای دم خروس و قسم حضرت عباس است!

«صندلی‌های خالی» منطق چه کسی را تأیید می‌کند؟

ترک سالن اگرچه امری ناپسند و مورد تأیید نیست اما قطعاً پوشش گسترده‌ی عکس‌های «صندلی‌های خالی» و فیلم‌های آن در رسانه‌های مختلف باعث می‌شود که درنهایت این اقدام نیز به نفع جمهوری اسلامی ایران تمام شود.

ماجرای سکینه محمدی آشتیانی چیست؟

سکینه محمدی آشتیانی مجرمی است که از سال 1384 در زندان تبریز است وی متهم به مشارکت در قتل همسرش و زنای محصنه است و به مجازات مشخص شده در قوانین محکوم شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.