چرا با «محمد رسول‌الله» مخالفند؟

در همین ابتدای کار ضدیت رسانه‌های غربی با فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» دو محور عمده دارد، محور‌هایی که بیشتر یک بهانه‌جویی است برای سرپوش گذاشتن روی دلایل اصلی ضدیت آن‌ها با جدی‌ترین اتفاق مهم سینمای ایران. مجیدی کدام بازی‌ها را به‌هم ریخته است؟

استقبال رسانه‎ های غربی از مواضع روحانی

بر اساس این استدلال آقای روحانی، ۱۹۰ کشور هم پیمان «ان پی تی» را پذیرفته‎اند و به آن علت که این پیمان برای ۱۹۰ کشور مشکلی ایجاد نکرده بود، قاعدتا برای ایران نیز نباید زمینه ساز مشکل خاصی می‎شد، اما مبتنی بر همین پیمان به قول آقای روحانی قطعنامه‎ها و تحریم‎های ظالمانه به ایران تحمیل شد.

ایران است که باید علیه آمریکا بیانیه صادر کند

گویی آمریکا فراموش کرده اقدامات آن کشور موجب کشتار‌ مردم بی‌گناه در خاورمیانه شده و این ایران است که باید علیه آمریکا بیانیه صادر کند.

در آمریکا تیراندازی و تروریسم چگونه تقسیم‌بندی می‌شود؟

کاربران شبکه‌های اجتماعی به بهانه کشته شدن سه جوان مسلمان در جنایت چپل‌هیل آمریکا، سکوت رسانه‌های غرب را به باد انتقاد گرفته‌اند و با تصاویر و ادبیات متفاوت و متنوع، به سهم خود سکوت رسانه‌ای را شکسته‌اند.

آنها عاشق فیلم های مستهجن هستند

در شرایطی رسانه‌های غربی، داعش را نمایندگان اسلام معرفی می کنند، اطلاعات نهادهای امنیتی انگلیس نشان می دهد که آنها نه تنها مسلمانان مومنی نیستند، بلکه جوانان فاسدی هستند که عاشق فیلمهای مستهجن هستند.

توپ لیزری آمریکا در خلیج فارس کارایی ندارد

فرمانده نیروی دریایی سپاه در واکنش به ایجاد پایگاه نظامی دریایی انگلیس در بحرین گفت: شناورهای انگلیسی در خلیج فارس تحت اشراف اطلاعاتی سپاه قرار دارند.

هزینه حمایت غرب از تکفیری‌ها

در ماجرای گروگانگیری سیدنی ما با تکثر توصیفی و وحدت تحلیلی رسانه های غربی در مواجهه با موضوع رو به رو هستیم. ترکیب این کثرت و وحدت بسیار معنادار است.

لیست سهامداران شرکت سهامی «داعش»

طبق اعلام رسانه های غربی شمار کاربران عرب زبانی که در کشورهای بلژیک، بریتانیا، فرانسه و آمریکا از داعش حمایت می کنند بیش از عراق و سوریه است.

معنای «تفاهم سیاسی» چیست؟

در عین نرسیدن توافق ژنو به اهداف اعلام شده، طرفین می خواهند صرفا میز مذاکرات را ترک نکنند. شاید عبارت «حبس زمان» برای توصیف شرایط جدید عبارت مناسبی باشد و بتوان گفت مراد از آن، «حرکت در حال به نیت گذشته» است.

ظهور ایران و پوشش‌ رسانه‌ای جهت‌دار غرب

وبگاه شبکه خبری الجزیره در مطلبی نوشت اگر رسانه‌های غربی در تلاش بی امان خود در به تصویر کشاندن اوضاع ایران جانب انصاف را به خرج داده و وقایع سوریه را نیز به درستی نشان می‌دادند، غرب می‌توانست سیاست‌های مفید‌تری اتخاذ نماید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.