قلیان از هتل پنج‌ستاره تا منازل

سیگار و قلیان همچنان بلای جان ایرانیان است، جامعه‌ای که جزء ۳ کشور پرمصرف دخانیات است، یک‌سوم واردات مواد دخانی‌اش قاچاق است، تبلیغات سیگار و قلیان از در و دیوار آویزان است و از هتل‌های لوکس تا پیک‌های قلیان ادامه دارد.

پنج کاری که نباید در اینترنت انجام داد

آگاهان امنیت وب می‌گویند انتشار برخی اطلاعات و تصاویر در فضا‌ی مجازی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به هیچ عنوان صحیح و عاقلانه نیست و می‌تواند برای خود افراد موجب دردسر‌ها و مزاحمت‌هایی شود.

طنز: کودتای گوجه فرنگی در شهر

یه روز تعطیل با دوستم تصمیم گرفتیم بریم بیرون و تو شهر بچرخیم تا یکم تفریح کنیم، خلاصه ازخونه زدیم بیرون.

تخلفات بهداشتی را به 1490 اطلاع دهید

در صورت عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، می توان آب چشمه سالم یا آب شیرهایی که اطمینان در سالم و بهداشتی بودن آن نیست را قبل از استفاده جوشاند و بعد مصرف نمود. غلامی همچنین متذکر شد: نباید از آب بطری که در داخل اتومبیل به مدت چند روز مانده است برای آشامیدن استفاده کرد.

نوآوری یک رستوران برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

همان‌طور که همراه با خانواده مشغول غذاخوردن هستی، یکی از مسئولان رستوران آرام و مودب کنار میز می‌ایستد، از خانم‌های با حجاب، بابت حفظ شئونات اسلامی تشکر و به هرکدام از آن‌ها یک کارت تخفیف 15 درصدی اهدا می‌کند.

قیمت یک پرس غذا ۸۰،۰۰۰ تومان!

در برخی از رستورانها که منوی باز دارند و یا ورودیه دریافت می کنند قیمت غذاها سر به فلک می کشد. به طور متوسط این ورودیه به 50 هزار تومان می رسد اما در یکی از این دست رستورانها مشتریها باید برای ورودیه تا نفری 150 هزار تومان هم پرداخت کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.