افشاگری لدین؛ همفکری بیگانگان و اصلاحات

عضو هیئت مؤسس جبهه یکتا با بیان اینکه افشاگری لدین نشان دهنده تبادل نظر و همفکری بیگانگان و اصلاح طلبان است، گفت: می طلبد اصلاح طلبانی که خود را وفادار به نظام می دانند، مرزبندی دقیق و شفاف خود را مشخص کنند.

ده‌نمکی «همشهری‌ها» را می‌سازد

طبق خبری که ده‌نمکی در وبلاگش منتشر کرده است در حالی که سریال «معراجی‌ها» این شب‌ها روی آنتن می‌رود مسعود ده‌نمکی تصمیم گرفته قسمت دوم «رسوایی» را با عنوان «همشهری‌ها» بسازد.

رسوایی شاه عربستان در یک تلویزیون عربی

همسر سابق پادشاه عربستان و دو دخترش در یک شبکه تلویزیونی عرب زبان از شرایط حبس خود در قصر عبدالله بن عبدالعزیز سخن گفتند.

سایه سنگین رسوایی بر حزب اردوغان

در صورت شکست حزب اردوغان در انتخابات فردا در شهرهای استانبول و آنکارا، نخست وزیر دستور برگزاری انتخابات عمومی زودهنگام را می دهد.

بزرگترین رسوایی آمریکا براساس یک نظرسنجی

نتایج تازه ترین نظرسنجی انجام شده در اسپانیا نشان می دهد که بیش از ۴۰ درصد مردم اسناد و اطلاعات فاش شده توسط ادوارد اسنودن را بزرگترین رسوایی در آمریکا طی سال ۲۰۱۳ میلادی ارزیابی کرده اند.

افشای رسوایی اخلاقی دیگری از «قطر»

پس از رسوایی «برده داری» در قطر و سوء استفاده از کارگران خارجی، یک روزنامه انگلیسی از آمار بسیار بالای اذیت و آزار زنان در این کشور کوچک پرده برداشت.

دردسر‌های جدید کاخ سفید بعد از رسوایی

افشای تلاش‌های دولت آمریکا برای جاسوسی‌های گسترده سایبری از شهروندان این کشور باعث شده بسیاری از هکرهای خلاق برای همکاری با کاخ سفید تمایلی نشان ندهند.

تصاویری که «احمد الاسیر» را رسوا کرد

با پخش تصاویری از «احمد الاسیر» که به عناصر مسلح تحت امر خود برای کشتن سربازان لبنانی فرمان می‌داد، کوچک‌ترین تردیدی باقی نمی‌مانَد که این شیخ تکفیری با برنامه ریزی قبلی، آغازگر درگیری‌های صیدا بوده است.

تصاویر برهنه عروس ملکه انگلیس خبرساز شد

به نظر می‌رسد که رسوایی‌های اخلاقی خاندان سلطنتی انگلستان پایانی ندارد و هر روز یکی از اعضای این خاندان خبر ساز می‌شود. هنوز خبر رسوایی اخلاقی نوه ملکه تمام نشده که عروس خبرساز شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.