کلیپ تصویری/خاطره شنیدنی رضا امیرخانی از برخورد جالب علامه جعفری با دانش آموزان بازیگوش دبیرستانی

خاطرات جالب و شنیدنی رضا امیرخانی نویسنده رمان های “من او”، “ارمیا”، “جانستان کابلستان” و … از حضور علامه جعفری در مدرسه شان و چگونگی جذب او و هم شاگردیهایش به مسلک و منش حضرت علامه.

رمانی که به تاریخ دهن کجی می‌کند

نشست نقد و بررسی کتاب «وقت جنگ، دوتارت را کوک کن»، سه شنبه سوم شهریور با حضور یوسف قوجق؛ نویسنده کتاب، رضا امیرخانی، مجید قیصری، جواد محقق و محسن چینی فروشان در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار شد.

توضیح رضا امیرخانی درباره یک حضور

رضا امیرخانی درباره پیوستنش به شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، توضیحی ارائه داد.

حضور ایران در نمایشگاه کتاب مسکو

بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب مسکو ۱۱ تا ۱۵ شهریور ماه میزبان ایران به عنوان میهمان ویژه این دوره خواهد بود و فعالیت‌های ایران در غرفه‌ای ۳۱۰ متری به نمایش گذاشته می‌‌شود.

رفیق بلوچم تهران را ندیده است

کسی که کوچه پس‌کوچه‌های همه‌ی شهرهای بندری نصف دنیا را گز کرده بود، تهران را ندیده باشد؟ فکرم را خواند و دست‌م را گرفت و با دست دیگرش سپیدی پیراهن بلوچی‌ش را نشان‌م داد:
– با همین لباس همه‌جای عالم را گشته‌ام و هیچ‌کس از این لباس چیزی نگفته است… شنیده‌ام در تهران به این لباس حرمت نمی‌گذارند!

طرح امیرخانی برای کاروان سرزمین برادری

رضا امیرخانی با نگارش جمله «گذر از پنج دری دل گیر به هشتی دل باز… بدا به حال خانه‌ای که پنج‌دری‌اش به کوچه راه داشته باشد اما به هشتی راه نداشته باشد» به شاخه سیستان و بلوچستان کاروان «سرزمین برادری» پیوست.

هنرمندان برجسته کشور مهمان اهل سنت می‌شوند

سید سلیم غفوری دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده گفت: چهره های برجسته علمی، هنری و ورزشی کشور در قالب کاروان های سرزمین برادری روزهای 29 بهمن الی 3 اسفندماه مهمان اهل سنت استان های «سیستان و بلوچستان»، «کردستان» و «گلستان» هستند.

شعر طنز حاج علی انسانی در سه نقطه

شماره صفر ماهنامه سه نقطه که عنوان «اخرین مجله طنز فارسی» را نیز بر خود دارد با انتشار شعر طنزی از حاج علی انسانی مداح اهل بیت (ع) منتشر شد.

روایت امیرخانی از مسأله «مهاجرین افغان»

دومین متن از پرونده «جانِ ایران، جانِ افغانستان» به گفتگو با رضا امیرخانی نویسنده مشهور ایرانی مربوط می‌شود. امیرخانی از تجربیات حضورش در افغانستان می‌گوید و از ناکارآمدی سیاست‌های این چند ساله در مورد مهاجرین افغان.

«پنجره های تشنه» در قم گشوده می‌شود

همزمان با ولادت امام حسین –علیه السلام- کتاب «پنجره های تشنه»، روزنوشت سفر انتقال ضریح جدید امام حسین از قم به کربلا، با حضور نویسنده و کارشناسان در شهر قم معرفی و بازخوانی می شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.