مراسمی برای «رو کم‌نمایی» از اسرائیل

اختتامیه جشنواره بین‌المللی کاریکاتور و کارتون غزه با حضور هنرمندان و ضمن رونمایی از کاتالوگ این جشنواره برگزار شد که رضا رفیع از آن به عنوان «رو کم نمایی از اسرائیل» یاد کرد.

نظر رهبر معظم انقلاب درباره برنامه «قند پهلو»

رضا رفیع درباره نظر رهبر انقلاب پیرامون برنامه «قندپهلو» گفت: ایشان در دیدار شب گذشته فرمودند «قند پهلو» برنامه خوبی است و خوب اداره می‌کنید.

پنجره به شماره دویستم رسید

دویستمین شماره هفته‌نامه «پنجره» به مدیرمسئولی دکتر علیرضا زاکانی در 100 صفحه و بهای 50000 ریال روی پیشخوان کیوسک‌های روزنامه‌‌فروشی قرار گرفت.

سری جدید قند‌پهلو ماه رمضان پخش می‌شود

این نویسنده، شاعر و روزنامه نگار طنزپرداز کشور همچنین با اشاره به شروع تولید چهارمین دوره برنامه «قند پهلو» گفت: قند پهلو برای پخش در شب های ماه مبارک رمضان در ۲۵ قسمت در مراحل ابتدایی گروه بندی و چینش گروه است.

سروش به میهانی لبخند آمد

این شماره مجله سروش تصاویر و مطالب اختصاصی از پشت صحنه انتخابات در رسانه ملی، بایدها و نبایدهای مناظره از نگاه مقام معظم رهبری و مطلبی با عنوان از مناظره بر سر عقیده تا مناظره جمعی انتخابات را منتشر کرده است.

«قند پهلو» برنامه‌ای که دیر متولد شد

واقعیت این است که «قند پهلو» محتویی غنی‌تر از فرم داشته و این مضمون و درونمایه اثر است که بیش از ساختار اجرایی برنامه مخاطب را جذب کرده است. شاید شتاب‌زدگی در تولید برنامه موجب شده تا سازندگان به الگویی فرمی مشخص و تثبیت شده‌ای درباره آن نرسند که در صورت استمرار برنامه می توان به اصلاح آن امیدوار بود.