نهادینه‌سازی تهدید و دائمی کردن تحریم‌ها

یک کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت گفت:‌ گنجاندن موضوع موشکی در این قطعنامه در واقع بهانه‌ای برای نهادینه‌سازی تهدید و دائمی کردن تحریم‌ها خواهد شد.

توسعه عمق استراتژیک؛ علیرغم همه فشارها

کارشناس مسائل استراتژیک گفت: در حال حاضر کشورمان در یک روند قدرت‌یابی قرار گرفته و ادامه این مسیر می‌تواند ما را در تراز قدرت بین‌المللی قرار دهد.

رویکرد سیاسی بسیج‌دانشجویی، انقلاب است

بسیج دانشجویی یک تشکل دانشجویی است که چند روز قبل وارد 27 امین سال حیات پربرکت خود شد. 4 اولویت اساسی را مقام معظم رهبری برای این تشکل طراحی کردند؛ جهاد علمی، بصیرت بخشی، ارتقای سطح معرفت و خدمت رسانی به مردم است.

خودزنی زنجیره ای برای ارباب حقوق بشر

یکی از روزنامه های زنجیره ای افراطی در اقدامی مشابه گفتگویی با فرح پهلوی -بیوه شاه معدوم- را آماده ساخته و قصد دارد آن را در روزهای آتی منتشر نماید.

رضا سراج: دشمن راه رخنه را یافته است

استقلال البته یک مسئله چندبعدی است و در حوزه‌های استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی معنا و مفهوم میابد جزء اصول برگشت ناپذیر انقلاب و برگرفته از معارف عمیق دینی ماست. خداوند متعال در سوره نساء، آیه 141 می‌فرماید: «وَلَن یَجْعَلَ اللّهُ لِلْکَافِرِینَ عَلَی الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلاً.» این مفهوم که به «نفی سلطه» مشهور است زیربنای توجه به اولویت استقلال جامعه اسلامی است.